2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013713 بازدید | 355184 پست
فدااای تو گلم😘

چطوری پری نشدی؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میوه جات و قلیایی الان نمیخورم روزای نزدیک اقدام الان فقط خرما و دمنوش و موز و کاچی میخورم ...متف ...

من متفورمین نخوردم ،ی نفر گفت چون قند رو میندازه خوب نیست،خالا شما هم نزدیک اقدام نخور.روزی چند تا میخوری؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
من میوه جات و قلیایی الان نمیخورم روزای نزدیک اقدام الان فقط خرما و دمنوش و موز و کاچی میخورم ...متف ...

دمنوش چی میخوری عزیزم؟؟؟

2731
چطوری پری نشدی؟

نه ماهور جون.فردا هم بی بی بزنم ببینم چطوره؟میگن تا ۴۰روز وقت هست واسه پری شدن 

من امروز٣۴روز از سقطم میگذره.مامان اتنا بعداز ٣۶روز و سولماز بعداز۴۰روز بعداز سقط پریود شدن.یه کم امیدوار شدم فعلا😢😢واسم دعا کنیااا خواهری😓😓

وای بزار همون ارغوان خیلی قشنگه😍

سلام پرستو جون

خوبی عزیرم

گل دخترت چطوره؟ماشاالله الان دیگه باید واسه خودش خاااانومی شده باشه هااا؟

پرستو جون بی بی چکم رو دیدی؟نظرت چیه😢😢

من متفورمین نخوردم ،ی نفر گفت چون قند رو میندازه خوب نیست،خالا شما هم نزدیک اقدام نخور.روزی چند تا م ...

منم شبی یدونه میخورم ولی روز اقدام نمیخورم،دمنوش دارچین و زنجبیل وزعفرون هر دو ولی  گل گاوزبون شوهرم میخوره ک گرمه ،شنیدم شب اقدام یه چیز شیرین طبیعی باعث جذب اسپرم نر میشه .نمیدونم درسته یا نه ،از فردا اب هویج میگیرم میخورم ..صبای ناشتا هم فلفل و سیاه دونه عسل .از فردا گرمی نمیخورم دیگه.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2740
سلام بچه ها من و گل دخترم حالمون خوبه😍 بعد عمل خیلی حالم بد بود خیلی  چون ناشنا نبودم بیحسم ک ...

ای جاااانم قدم نو رسیده مبارک ❤ . ان شاالله قدمش پرخیر و برکت باشه عزیزم . خداروشکر که ب سلامت دختر گلت رو بغل گرفتی .ان شاالله همیشه تنتون سالم باشه 🌹

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
سلام پرستو جون خوبی عزیرم گل دخترت چطوره؟ماشاالله الان دیگه باید واسه خودش خاااانومی شده باشه هااا ...

سلام نرگس جون، قربونت، ما خوبیم😘😘😘😘😘

آره دیدم راستش بنظرم هاله واضح داره. فکر کنم همونکه مامان ستایش و بقیه گفتن، با آزمایش خون قطعی میتونی بفهمی که روند بتا چجوریه.

راستش من زیاد بلد نیستم ولی دیدی بعضیا تو شیردهی حامله میشن....بدون اینکه پریود بشن...شاید واقعا حامله باشی.

فقط من متوجه نشدم اقدام داشتی؟

نه ماهور جون.فردا هم بی بی بزنم ببینم چطوره؟میگن تا ۴۰روز وقت هست واسه پری شدن  من امروز٣۴روز ...

نگران نباش میشی وقت داری زنداداش منم بعد 40روز شد .

منم شبی یدونه میخورم ولی روز اقدام نمیخورم،دمنوش دارچین و زنجبیل وزعفرون هر دو ولی  گل گاوزبون ...

پریودت چند روز طول میکشه؟؟؟؟

پریودت چند روز طول میکشه؟؟؟؟

4،5روزس ،

2706