2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013840 بازدید | 355184 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما میتونید راهنمایی کنید که من چه زمانی اقدام کنم بهتره؟  روز 11 سه تا فولی 16 و 17 داش ...

دیر پیامتو دیدم

ولی امپول بزنی تخمک آزادسازیش سریع انجام نمیشه

۱۴دیگ آزاد میشه 

فکر کنم همین جوری اقدام بری درسته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
کسی میتونه کمکم کنه من نمیتونم از کیت وسونو استفاده کنم.. برای پسردارشدن وقتی ترشح تخم مرغی دیدم &nb ...

وقتی ترشحات تخم مرغی زیاد میشه تخمک بالغ شده وقتی داره کم میشه داره آزاد میشه و اون موقع باید اقدام کنی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
سلام دوستان از بانو و سمیه  وگل یخ خبر دارید بالاخره بچه اشون پسرشد یا نه

بانو بچش دختره.اون دوتا رو نمیشناسم

سلام عزیزم.خوبم.پسرمم خوبه خداروشکر.دکتر بهت استراحت داده؟ایشالا ک بسلامت میگذره نینی بخوبی بدنیا می ...

سلام شبنم جونی خوبی ؟؟؟

منم رفتم سونو خدارو شکر همه چی خوب بود و جنسیت پسر

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
سلام دوستان از بانو و سمیه  وگل یخ خبر دارید بالاخره بچه اشون پسرشد یا نه

سمیه رو نمی‌شناسم ولی گل  یخ بچشس پسره سال۹۶بود به دنیا اومد 

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2740
عزیزم تبریک میگم انشالله بسلامتی دنیا بیاد

فدات عزیزم ... همچنین شما گل پسراتو سالم بغل بگیری😍😍

سلام شبنم جونی خوبی ؟؟؟ منم رفتم سونو خدارو شکر همه چی خوب بود و جنسیت پسر

سلام عزيزم مبارك باشه خداروشكر ايشالا قسمت بقيه هم بشه.

من تو ٩هفتگي بچم سقط شد الان دكتر گفته تا ٣ماه صبر كنم

لطفا از رژيم و اقداماتت بگو

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم
فدات عزیزم ... همچنین شما گل پسراتو سالم بغل بگیری😍😍

ببخشيدا اگه كيت اتفاده كردي ماركش چي بود؟

من مديكور و مكس استفاده ميكردم ولي الانم تست ميكنم حس ميكنم مكس رو من درستتره 

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم
سلام شبنم جونی خوبی ؟؟؟ منم رفتم سونو خدارو شکر همه چی خوب بود و جنسیت پسر

سلام فرشته جون،امروز به قصد دیدن پیام تو اومدم، عزیزم خداروشکر ازاینکه اولا همه چی خوب بوده وبعدش جنسیت دلخواهت،ان شاالله که صحیح و سلامت بغلش کنی

خدایا شکرت
سلام عزيزم مبارك باشه خداروشكر ايشالا قسمت بقيه هم بشه. من تو ٩هفتگي بچم سقط شد الان دكتر گفته تا ٣ ...

سلام گلم ناراحت شدم ان شالله خدا جاشو با بهترین ها واست پر کنه گلم...

والا رژیمم می بقیه رژیم ها مخصوص خودم و همسرم بود خیلی رعایت کردیم با همسرم ...

نخوردن لبنیات خوردن گرمی اقدام روز تخمک گذاری و دوری از استرس ...

2706