2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013924 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم حالتون خوبه  برای کولیک و رفلاکس دخترت چیکار کردی چه دارویی میدی؟  من برای کو ...

ساناز کولیکید آب روی اتیشه،خیلی خوبه،من فک کنم روزی سه بار میدادم

قرصش کپسوله؟

طفلی درد نداشته باشه راحت میخوابه دیگه

همه بچه ها همینن،من شب تا صبح ۱۰۰ بار بیدار میشم،هم شیر میدم هم آقا خیلی میچرخه،جدیدا روی سینه اش میخوابه

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
قربونت بد نیستم بدنم انقد خسته اس یه ماهم فقط بخابم بازم کمه  وای من راضیم اون روزا هرچی سریع ...

الهیییی،به خودت برس،خودتو تقویت کن بذار انرژی داشته باشی،هر از گاهی یه نسکافه یا قهوه بخور سرحالت میکنه

نگو بعدا انقدر دلت تنگ میشه،بچه ها زود بزرگ میشن

مال پسر منم از اون موقع میریزه میگن مال دندونه ولی خبری نیس

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزای دلم ❤❤❤

خوبید؟خوشید؟سلامتید؟

نمیدونم کدومتون هستید کدومتون رفتید..‌.

ولی چه تواین تاپیک باشید چه نباشید همیشه توقلب من حضور داریدعطا.طناز.دلکم.بهار.بنت هدی .رد(اعظم).دلواپس.بانو.روشنا.پرپروک.پمپر.محیا.شیرازگیریل.بهارآرزوها.آنالی.افسانه.عاطی.کیانا.نیکا.دنیا.روژان.ستاره.فاطمه سبزواری.فاطمه شجره.نسرین .مهسا.اولدوز.شبنم‌.باران.ساناز.مریم .مریم.امیدوار‌.مهربون.فرشته.الی.مامان ستایش.فاطمه ۷۶.عشقم دخترم.عشق .امیرعلی.تبسم.مامان مهرسا آریا.مامان آتنا.طیبه.حنانه.دیگه مغزم نمیکشه ولی همتون توقلبم حضوردارید خیلی خاطره های قشنگ اینجا باهاتون دارم ازسال ۹۶ اینجا بودم چه تاپیک پُرشور وشوقی🥰هنوزم مثالش پیدا نشده.....مخصوصا دوران عطا دوران طناز دوران ستاره دوران افسانه  دوران شبنم ودوران بارداری خودمون که ۶ .۷ نفر باهم باردار شدیم 🥰❤چه روزهای شیرینی انتظار برای بی بی زدن بچه ها....انتظاربرای از سنو اومدنشون .....خوشی هامون....گریه هامون‌....خنده ها وشادی هامون...یه خانواده بودیم...‌

این حرفهاروقبلا هم گفتم اینجا اسمش مجازی بود ولی از واقعی واقعی تربود.....تمام حس هامون حقیقت بود.‌‌‌..پشت گوشی باخوشحالی بچه ها میخندیدیم با ناراحتیشون اشک میریختیم...یادش بخیر🥰❤

پارسال توهمچین روزی ۹۹/۹/۹رفتم برای سنو ان تی 

وقتی دکتر گفت به احتمال زیاد دختره چقدر شوک شدم😁

الان حتی بهش فکرمیکنم خندم میگیره😂خجالت میکشم از بیانش....آخه قربونش برم دخمل خوشگلم داره باچشم های درشت مشکیش نگام میکنه وبرام میخنده🥰❤ انقدر شیرین ودوست داشتنی هست که میگم خدایا شکرت که پسر نشد اگه پسر میشد انقدر دوستش نداشتم ....انقدر این دختر مظلوم وشیرینه که انقدر زندگی روبرام قشنگ کرده که حتی فکرشم نمیکردم....میدونستم جونم به جونش وصله میدونستم نفسم میشه ولی تا این حدش رونه .....خیلی عشقه خیلییییی🥰🥰🥰یه دخمل توپولوی خوشگل یعنی خانواده همه عاشقشن وبخاطرش میان خونم تا ببیننش...❤🥰

فقط یه چیزی رو یاد گرفتم از صمیم قلب حس کردم که خدا خیلی ماهارودوست داره حتی از خودمون بیشتر چون میدونه چی برامون خوبه وبهترینه....ما درلحظه ناراحت میشیم ازش وگله میکنیم ولی بعدها حکمتش رومیفهمیم....

امروز وقتی تاریخ رودیدم یاد پارسال افتادم چه زود گذشت🥰الان عشق مامان غذای کمکی میخوره وحسابی بزرگ شده❤🥰خیلی دوستتون دارم اگه زیاد نمیام تاپیک پای بی معرفتیم نزارید نگهداری از دوتا ووروجک وخونه داری وهمین طور رفتن سرکار دیگه اصلا وقتی برام نمیزاره .ولی همیشه توقلبم جا دارید وبرای منتظرهامون هنوزم دعا میکنم نسرین‌ باران پمپر انشاءالله هرچه زودتر دامنشون سبز بشه وبیان اینجا وعکس بیبی مثبتشون روبزارن وهم خودشون هم مارودلشاد کنن❤🥰🙏🏼

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
ساناز کولیکید آب روی اتیشه،خیلی خوبه،من فک کنم روزی سه بار میدادم قرصش کپسوله؟ طفلی درد نداشته باش ...

ارههه خیلی خوبه کاش از اول میفهمیدم میدادم براش 

اره کپسوله کپسولو باز میکنم از داخل اون دونه هارو جدا میکنم ۲۰ تا میدم براش 

الهی عزیزم خیلی بامزه هس پسرت😂😂 

2731
سلام عزیزای دلم ❤❤❤ خوبید؟خوشید؟سلامتید؟ نمیدونم کدومتون هستید کدومتون رفتید..‌. ولی چه تواین تاپ ...

سلام عزیزم چقد خوب نوشتی اشک چشام جمع شد😍😍❤

خدا دخترای گلتو حفظ کنه 🧿امیدوارم همیشه سربلند و شاداب باشی❤

ارههه خیلی خوبه کاش از اول میفهمیدم میدادم براش  اره کپسوله کپسولو باز میکنم از داخل اون دونه ...

اون اولا من بهت گفتم به پسرم کولیکید میدادم خوبه

از این کپسول هم میدادم،حالا خوابش بهتر هم میشه تا ده روز دیگه

فداتشم لطف داری 😘😘

الهیییی،به خودت برس،خودتو تقویت کن بذار انرژی داشته باشی،هر از گاهی یه نسکافه یا قهوه بخور سرحالت می ...

والا وقت آب خوردنم ندارم قهوه کجا بود 

از صبح تا شب بغلمه وقتی میزارم زمین جیغ میزنه بزور میخابونمش 

اون اولا من بهت گفتم به پسرم کولیکید میدادم خوبه از این کپسول هم میدادم،حالا خوابش بهتر هم میشه تا ...

اره حیف شد ندادم هم پسرم اذیت شد هم من داغون شدم 

تو چنتا گرانول داخل کپسول میدادی براش؟

2740
سلام عزیزای دلم ❤❤❤ خوبید؟خوشید؟سلامتید؟ نمیدونم کدومتون هستید کدومتون رفتید..‌. ولی چه تواین تاپ ...

سلام عزیزم خوبی؟؟ گل دخترات خوبن؟

واقعا چه روزای خوب و خوشی بود،با هر بی بی چک چقدر خوشحال میشدیم،استرس سونو همه رو داشتیم🤣🤣🤣🤣چقدر برای همدیگه خوشحال شدیم و چقدر غصه خوردیم و دعا کردیم

انشالله همه منتظرا نتیجه بگیرن

والا وقت آب خوردنم ندارم قهوه کجا بود  از صبح تا شب بغلمه وقتی میزارم زمین جیغ میزنه بزور میخا ...

وقتی خوابید درست کن

از این به به بعد دارو بخوره بهتر میشه تو هم راحت تر میشی

اره حیف شد ندادم هم پسرم اذیت شد هم من داغون شدم  تو چنتا گرانول داخل کپسول میدادی براش؟

من اولا یک سوم کپسول میدادم روزی،بعد شد نصف کپسول روزی دو بار

یه قرص دیگه هم میدادم یادم نیس چی بود

چ زیاد  دکتر گفته بود؟ من سرخود میدم

اره دکترش داد

سلام‌دوستان وقتتون بخیر. من امروز با این تاپیک اشنا شدم و یه دختر دارم و میخام برا پسر اقدام کنم. وا ...

سلام عزیزم منم ماه بعد میخوام اقدام کنم حدودا دست و پا شکسته رژیم گرفتم دکتر هم رفتم اگه دوست داشتی درخواست بده تا باهم صحبت کنیم