2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
سلام فرشته جون  خدا برات حفظش کنه گل دخترتو عزیزم  پس الان دیگ شروع کردی اقداماتو حتما ...

سلام بر مریم عزیزم چطوری محمد چطوره گلم... 

فدات خدا بچه های شما هم واست نگه داره...

مریم کجای کاری خواهر😂😂😂😂😂

اقدام رفتم 

بیا خصوصی

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
بزار ۴۰روزش تموم بشه دل درداش کم میشه.تند تند شیرش نده ک دلش درد بگیره ی دو روز برو خونه یکی از خوا ...

ان شاءالله .شوهرم نمیزاره برم که 

نه بهش نمیگم بیاد متنفرم ازش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام هانی جان خداروشکر انشالله موفقیت و عروسی و عاقبت بخیری دخترتو ببینی عزیزم  کاری نبود ک ما ...

سلام عزیزم ممنون عزیز شما لطف میکردین خیر ببینین انشالله

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
ان شاءالله .شوهرم نمیزاره برم که  نه بهش نمیگم بیاد متنفرم ازش

طبقه پایینته هنوز؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
2731

سلام خانوما ببخشيد اينجا كسي بوده آزمايش خون تعيين جنسيت انجام داده باشه ؟و جوابش درست باشه من توي ٨هفته و ٥روز انجام دادم جوابش دختر بود 

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم

آزمايشگاه مندل انجام دادم 

از تو يك نقاشي ميكشم تو با آن لبخند زيبايت با آن چشمهاي معصوم و پر از آرامشت  ،به دنيا كاري ندارم  اما تو ماندگارترين اثر وجود مني دختر زيبايم
اره بابا خونه واسه خودمونه همیشه باهامه😒

یعنی نمیاد بالا چند ساعتی کمکت کنه؟؟؟

خدا لعنتش کنه

2740
آزمايشگاه مندل انجام دادم 

شنیدم آزمایشگاه خوبی...

هزینش چقد شد؟؟؟

تهرانه دیگه؟؟

والا اگر بگم میاد خودم نمیگم میاد دستور میده اعصابم خورد میشه

خدا خودش کمکت کنه گلم... ولی بزار بیاد اگه میاد خودش کمک حالت باشه اینجوری از پا میوفتی ها

والا اگر بگم میاد خودم نمیگم میاد دستور میده اعصابم خورد میشه

ساناز؟؟

شنیدم آزمایشگاه خوبی... هزینش چقد شد؟؟؟ تهرانه دیگه؟؟

هزينش ٧٢٠شد عزيزم اره تهرانه

به نظرت چقد جوابش اطمينانيه؟

2706