2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013851 بازدید | 355184 پست
یروز شیرخشک دادم از فرداش دیگه شیرم اومد اونو ندادم شبا خیلی گریه میکنه مرضی جان واقعا موندم چیکارک ...

تا روی روال بیفتی ،وقلق اینکه چطوری باید ،چه کار بکنی، یه مقدار طول میکشه

یروز شیرخشک دادم از فرداش دیگه شیرم اومد اونو ندادم شبا خیلی گریه میکنه مرضی جان واقعا موندم چیکارک ...

خداروشکر شیرت اومد

ببین ببرش پیش متخصص،شاید کولیک داره،بهش قطره میدن بهتر میشه

زردیش رفع شد؟؟

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساناز توی روز چی؟؟ گریه میکنه؟ شدید؟

سیر میشه قشنگ؟؟

تا یک ماه زمان میبره که هم تو بهش عادت کنی هم اون طفلی عادت کنه،۹ ماه توی شکم بوده الان واسه اونم سخته

توی بغل بخوابون،راه برو،کمرشو ماساژ بده،شیر دادی حتمااا آروغشو بگیر که دل درد نگیره

پسر من که هر دو ساعت شیر می‌خورد دو ساعت هم میخوابید،دکترش میگفت زودتر از دو ساعت شیر نده که دلش درد نگیره

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2728
خداروشکر شیرت اومد ببین ببرش پیش متخصص،شاید کولیک داره،بهش قطره میدن بهتر میشه زردیش رفع شد؟؟

دکتر نبردم قطره کولیک ایز میدم براش کم کم .. همه متخصصا این قطره رو واسه کولیک میدن

اره زردیش خود به خود رفع شد

ساناز توی روز چی؟؟ گریه میکنه؟ شدید؟ سیر میشه قشنگ؟؟ تا یک ماه زمان میبره که هم تو بهش عادت کنی هم ...

اره توی روزم گریه میکنه ولی به شدت شب نه.. 

این ۲ ساعت نخوره دیوونه میشه هر نیم ساعت دهنشو باز میکنه گریه میکنه شیر میخواد همش میگه بده بخورم 

دکتر نبردم قطره کولیک ایز میدم براش کم کم .. همه متخصصا این قطره رو واسه کولیک میدن اره زردیش خود ب ...

مآل پسر من این نبود،ببرش دکتر شاید رفلاکس هم داشته باشه

اصلا از خودت چیزی نده

ببین شاید زردی داره که اذیت میکنه،خودت حتما عرق نعناع و کاسنی بخور،شیر خشت هم بخور،هندونه نخور ،لبنیات نخور

کسی کمکت نیومده؟؟؟

ببین اگه اونجوری شیر میخوره شاید سیر نمیشه،خودت کباب و آب هویچ و جوجه بخور،ببین فرق میکنه

پارساهم اولا تند تند می‌خورد یا ول نمیکرد،یهو سه ساعت توی دهنش بود،بعد که کباب و این چیزا خوردم شد یه ربع،قشنگ سیر میشد میخوابید،امتحان کن

2738
دارم دیوونه میشم خسته ام 😔 بدنم درد میکنه بخیه هام عفونت کرده میخام بمیرم فقط

الهییی نگو اینجوری،کلی منتظر این روزا بودی

میگذره،چرا عفونت کرد؟؟

حموم میری و میای حتما سشوار بگیر خشک بشه

سلام عزیزان میشه منو راهنمایی کنید؟من روز 13 سیکل کیتم پررنگ شد (معمولا همیشه روز19 پررنگ میشد) ما شب قبلش (شب12)رابطه با جلوگیری داشتیم یعنی فردا صبحش کیتم پر رنگ شد من چون پسر می خواستم شب 13 و صبح 14و بعد ظهر14 و شب 14 اقدام کردیم ...شب 14 که کیت گذاشتم کیتم کمرنگ تر شده بود و صبح 15 دیگه کامل کمرنگ شد... خب من باردار شدم...میخوام بدونم با توجه به تخلیه ای که شب 12 همسرم داشته و تعداد زیاد نزدیکی در روز تخمک گذاری امکان داره نتیجه ی عکس بگیرم و پسر نشه...البته قبل از هر چیزی سالم بودنش مهمه برام ولی چون خدا بهم یه دختر ناز داده دوس دارم پسر هم داشته باشم

سلام عزیزان میشه منو راهنمایی کنید؟من روز 13 سیکل کیتم پررنگ شد (معمولا همیشه روز19 پررنگ میشد) ما ش ...

سلام انشاله اول اینکه به خواسته دلت برسی اما معمولا میگن چن روز تخلیه انجام نشه که اسپرم تجمع پیدا کنه.واینکه بعد از پررنگ شدن میگن ۱۲ و ۲۴ ساعت بعدش اقدام باشه شما تعداد دفعات زیادی رو اقدام کردین 

همه اینایی که گفتم احتماله الان که باردارین دیگه غصه چرا انشاله که اول تن نی نی تون سالم باشه و بعد پسر کاکل زری باشه 

اره توی روزم گریه میکنه ولی به شدت شب نه..  این ۲ ساعت نخوره دیوونه میشه هر نیم ساعت دهنشو باز ...

سلام ساناز جان قدم پسرت پر خیر وبرکت باشه 

پسر منم همین بود انقدر گریه میکرد با اینکه شیر خشک میخورد و کامل سیر میشد دکتر هم خیلی رفتم همه میگفتن کولیک داره و دارو میدادن بعد از ۲۰ روزگی انقدر عذاب کشیدم که بردمش متخصص اطفال و همه چی شو گفتم و گفت رفلاکس داره که شیرخشک مخصوص داد آی ار 

۴ماهش شد و من همچنان درگیر اینکه چرا پس اروم نمیشه بیچاره بچه چقدر اذیت شد بعد از اون همه دکتر فهمیدم که الرژی به پروتیین گاوی هم داره شیرخشک شو عوض کردم و یواش یواش از مواد غذای مناسب استفاده کردم یکم الان بهتر شده اما کامل نه 

پس ساناز عزیز تجربه مو گفتم که ببرش پیش دکتر متخصص و اصلا از خودت قطره کولیک اینا نده شاید خدایی نکرده رفلاکس داره مثل پسر من تند تند تقاضای شیر میکرد اصلا خواب نداشت نهایت نیم ساعت بدنش هی میکشید خس خس سینه داشت 

انشاله که تن خودتو پسرت سلامت باشه

سلام به همه ی دوستان گلم ،چه خبرا؟مامان جدید نداریم؟

سانازجان قدم نورسیده مبارک 

منو ببخشید که کمتر میام تاپیک ،سرم حسابی گرمه نینی شده ،متاسفانه  کولیک داره و شبها تا صبح بیداره و خیلی گریه میکنه 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سلام به همه ی دوستان گلم ،چه خبرا؟مامان جدید نداریم؟ سانازجان قدم نورسیده مبارک  منو ببخشید ک ...

سلام عزیزم خوبی؟

دختر گلت در چه حاله؟؟؟

واییییییییییی از کولیک،طفلی خیلی اذیت میشه

بهش قطره میدی؟ فقط اون یکم آرومش میکنه

دو سه ماه بگذره تموم میشه و طفلی راحت میشه

سلام عزیزای دل خوبید؟خوشید؟سلامتید؟

ساناز جان ومامان ستایش عزیزم تبریک میگم به هردوتون بابت فرشته های نازنینتون انشاءالله زیر سایه پدرومادر بزرگ بشن وباعث افتخارتون بشن❤🙏🏼

من وببخشید که کم میام تاپیک واقعا نمیرسم .

عکس دخترم رو سر فرصت براتون میفرستم الان نمی تونم بگم چه ساعتی چون همه میان وشناسایی میشم .

خیلی دوستتون دارم خوبی هاتون فراموشم نمیشه هر روز به تک تکتون فکر میکنم ودعاگوتون هستم ....

من رو ببخشید نیومدنم رو پای بی معرفتی نزارید واقعا با دوتا وروجک نمیرسم بیام همین الان باید برم به دخترم شیر بدم و از وقتش گذشته.

انشاءالله همگی خوب وخوش وسلامت باشید❤🙏🏼😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706