2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013840 بازدید | 355184 پست
سلام عزیزم چقد دوست داشتم وقتی میای تیکرت ببینم ..انشالله ک تا قبل عید تیکر تو هم ببینم .خبری نیست ؟

سلام مامان مهربون يه سوال

من تازه فهميدم باردارم آزمايش دادم ٤٨ ساعت بعدشم تكرار كردم فهميدم باردارم

از روز موعدم ببخشيد واژن درد و لگن درد دارم،فردا دكترم رو ميبينم!به نظر شما طبيعيه؟شما هم داشتين؟

برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین
سلام دوستان  از همگي ممنونم يه دنيااااا  خداروشكر دوستاي خوبي مثه شما دارم ❤️❤️❤️ ببخشي ...

دوستم شما درد واژن و لگن نداري؟من تو هفته پنجمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم. کاش زود خوب بشه.با مکافات بهش شیر میدم

بچها همه ی بد قلقی دارن زیاد حساس نشو .بعضی ها با غذا تپل میشن دختر برادرم ۶ ماه ۹ کیلو بود پسر خاله ش ۸ کیلو  ۱ ساله  دختر برادرم شد ۱۰ کیلو نیم  اون ک ۸ کیلو بود شد ۱۳ تا ‌...فکرش نکن مهم سلامتی بعد با غذا تپل میشه کمکی هم میدی بزرگتر بسه حتما تپل میشه 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
وای من اعصابشو ندارم. شوشوم بیخیاله میگ لابد سیره😟 یهو سیر شد

مردها همینم بیخیاااااال 😁 اریا هم شبها بیدار نمیشد تا صبح من گوشی رد تایمر میذاشتم میگفت ولش کن گشنه بشه  خودش بیدار میشه اگ خودش بود روزی ۲ بار شیرش میداد

2728
سلام مامان مهربون يه سوال من تازه فهميدم باردارم آزمايش دادم ٤٨ ساعت بعدشم تكرار كردم فهميدم باردار ...

سلام عزیزم اره طبیعی درد لگن تخمدان واژن ..کلا ۳ ماه اول درد زیاده باید استراحت کنی اگ کمر درد شدید داشتی حتما شیاف پروژسترون بزار زیاد کار سنگین نکن پله و ماشین هم اصلا الان تازه لانه گزینی کرده خیلی خیلی جفت حساس حسابی مواظب خودت باش انشالله ک بارداری خوبی داشته باشی

سلام عزیزم اره طبیعی درد لگن تخمدان واژن ..کلا ۳ ماه اول درد زیاده باید استراحت کنی اگ کمر درد شدید ...

مرسي عزيزم😍

دعا كن بارداري خوبي داشتم

چندماه پيش كورتاژ داشتم،ميگم شايد رحمم ضعيفه نگه نداره

دکتر واسش تجویز کرد؟؟بدون تجویز دکتر بهش بدم؟ اشتها گلسا بیشتر شد؟ میگما گلسا هم بعد واکسن بی اشته ...

اره پیش فوق تخصص بردمش بهش داد.هم مکمل خوراکیه هم آد هم مولتی ویتامین.خیلی خوبه‌.گلسا دوروز اول ک درد داشت خیلی کم میخورد.اما نگران نباش خوب میشه.احتمالا واکسن اینجوری روش اثر کرده تو سعی کن بیشتر باهاش بازی کنی تا بلاخره شیرتو بگیره.گلساهم میخواد بخوره کلی ناز میکنه هعی با زبونش میده بیرون ولی کلی حوصله میکنم میخوره.استرس نگیر عزیزم

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
بچها همه ی بد قلقی دارن زیاد حساس نشو .بعضی ها با غذا تپل میشن دختر برادرم ۶ ماه ۹ کیلو بود پسر خاله ...

سلام عزیزم خوبی؟ آریا جون خوبه؟ اعظم جان بچه های نارس دیرتر وزن میگیرن؟؟ چی بخورم تپلی بشه؟

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
2738
مرسي عزيزم😍 دعا كن بارداري خوبي داشتم چندماه پيش كورتاژ داشتم،ميگم شايد رحمم ضعيفه نگه نداره

ن انشالله ک مشکلی نیست تلقین منفی نکن ب خودت هر غذا مقوی بخور گوشت گوسفند و اجیل البته کم میوه و سبزیحات و لبنبات تا بچه خوب رشد کنه سعی کن غذا بیرون و مونده و حله حوله الکی نخوری هفته های حساس الان ک جفت تشکیل میشه مغز و اندام ها ش درست میشه 

ن انشالله ک مشکلی نیست تلقین منفی نکن ب خودت هر غذا مقوی بخور گوشت گوسفند و اجیل البته کم میوه و سبز ...

مرسي عزيزم

برام خيلي دعا كن،واقعا ديگه طاقت اتفاق تلخ ندارم

سلام عزیزم خوبی؟ آریا جون خوبه؟ اعظم جان بچه های نارس دیرتر وزن میگیرن؟؟ چی بخورم تپلی بشه؟

سلام عزیزم ممنون گلم خوبن خدا رو شکر ن اتفاقا برعکس بیشتر ورن میگیرن قربون خدا برم همه چی ش درسته شیر بچه نارس کامل تر باعث میشه بیشتر وزن بگیره تند تند شیرش بده مخصوصا شبها غذا مادر هم باید خوب باشه مولتی ویتامین و اهن هم حتما بخوره ک زودتر رشد کنه اوج رشد بچه ۳ ماه اول بعدش کم تر میشه...گوشت .خرما ارده شیره خرما گردو اجیل برنج ک شیر و زیاد کنه حتما بخوره میوه و اب میوه شیر گرم اب هویج حلیم خونگی خیلی خوبه 

مرسي عزيزم برام خيلي دعا كن،واقعا ديگه طاقت اتفاق تلخ ندارم

خدا نکنه انشالله ک بارداری خوبی داشته باشی ۸ ماه دیگه به سلامتی بغل بگیریش 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

مردها همینم بیخیاااااال 😁 اریا هم شبها بیدار نمیشد تا صبح من گوشی رد تایمر میذاشتم میگفت ولش کن گشن ...

شوشو منم همینو میگ .میگ گرسنش بشه بیدار میشه😶😏البته من جذبه دارم بعدش دیگ سکوت میکنه مجبور میشه کمکم کنه

آخه قبل واکسن خوب میخورد یهو دلش نمیخواد😐😐

میگما مشکلی واسش پیش نیمده باشه😢

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خوب پس  همراهش برو ووقتی ترخیص شد مواظب باش ... هرچی خدا بخواد همونه عزیزم انشاءالله بهترین ها ...

منو نمیبره😔 با دوستش میره 😔

اره عزیزم ان شاءالله هرچی خیره پیش بیاد من دیگه چیزی نمیگم 😔

دکترشو دیدم مگه 😞منو هیچا نمیبره از هیچی خبر ندارم 😒

2706