2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
آخه میگن ۳ ماه اول خطرناکه من نمیدونم کی گرفتم.بچم مشکل پیدا نکنه😭😭 میگن رو هوش بچه اثر میزاره.وا ...

عزیزم منم دقیقا سر دخترم تیروئید کم کار داشتم و دیر هم متوجه شدم ولی رفتم پیش دکترم و ولوتیروکسین هر صب ناشتا میخوردم ....با وجودی ک دیر فهمیدم ولی دخترم واقعا باهوش و زرنگ هست. استرس نداشته باش بدتر عزیز

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
عزیزم منم دقیقا سر دخترم تیروئید کم کار داشتم و دیر هم متوجه شدم ولی رفتم پیش دکترم و ولوتیروکسین هر ...

عزیزم کی متوجه شدی؟تیروئیدت چند بود؟؟

توروخدا بگو دارم از ناراحتی میمیرم🥺🥺😭😭

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبیم بدنیستم  هفته8 فهمیدم تیروییدم کمکار آزمایش6.2بود  دارم قرص لووتیروکسین100میخ ...

وای از دست این تیروید نمیدونم چی ب خودمون میدن همه زنها مشکل دارن باورت نمیشه روزی چند نفر همینو بهم میگه ک کمکار شدم چیکار کنم...ماه ب ماه ازمایش بده تا دوز تنظیم کنه برات تیروید تا ماه اخر ۵ برابر کمکار تر میشه من از ی روز درمیون ۵۰ رسیدم ب روزی ۱۰۰ ..قند هم ک با رژیم رعایت کن انشالله ک کنترل میشه ب انسولین نمیکشه 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
آره دقیقا یادمه اعظم قبل شب یلدا فهمیده بودی تودلیت پسره چقدر ذوق کرده بودم برات یادش بخیر🥰🥰🥰❤❤❤ ...

وااای یادش بخیر انگار همین دیروز بود چقد زود گذشت انشالله خرداد بهترین ماه زندگیت بشه و سامیار بغل بگیری🙏🙏🙏🙏🙏🙏

2731
وای از دست این تیروید نمیدونم چی ب خودمون میدن همه زنها مشکل دارن باورت نمیشه روزی چند نفر همینو بهم ...

من که از الان دارم روزی یکدونه 100میخورم تا15آذر هم از تیروئید هم قند بدم ببینم اوضاع از چه قراره

برای من توسونو قلب زده 12تیر

به سلامتی انشالله..تیر اصفهان خنک اینجا جهنم میشه من خرداد ک اریا ب دنیا امد گرم بود زیر کولر نمیتونستم بزن بخاطر بچه کولر و کم میکردیم من میمردم از گرما

بچه ها من جواب آز تیروئیدم و گرفتم شده ۶ چیکار کنم؟ از صبح دارم گریه میکنم😭😭😭

گریه نداره ازمنم6.2بود همون شب نوبت دکتر زنان داشتم برام لووتیروکسبن100تجویز کرد صبح ناشتا یکی اگه تو خونه داری از همین فرداصبح شروع کن تا بری دکتر

ن گلم هنوزدرگیرم...بدنم خدایی کم آورده.....یه فیلم فرستادم. ازپارمیس براالهام بگو تووات برات بفرسته ...

وای عزیزم خدا کمکت کنه🙏🙏🙏🙏🙏🙏 .انشالله ک زود خوب بشه خیلی ناراحت شدم براش

ممنونم اعظم جون قربونت برم خواهر مهربونم انشاءالله انشاءالله🥰🥰🥰❤❤❤🤲🏻🤲🏻🤲🏻

خدا نکنه عزیزم سلامت باشی همیشه🙏🙏🙏

سلام عزیزم اره گلم اگر خدا بخواد🥰😍 امروز یه دردی گرفتم همش میترسم خارج رحمی باشه اعظم🥺

مبارک باشه عزیزم به سلامتی انشالله...خیلی خوشحال شدم برات خارج رحمی چیه این فور ها منفی کجا ب ذهنت میاد درد پهلو ها طبیعی من انگار سیخ میزدن ب تخمدانهام‌‌ رحم هنوز تو لگن داره رشد میکنه ب تخمدانها میخوره برا همین تیر میکشه 

من که از الان دارم روزی یکدونه 100میخورم تا15آذر هم از تیروئید هم قند بدم ببینم اوضاع از چه قراره

درست میشه معمولا با همون صد تا آخر بارداری جواب میده

عزیزم کی متوجه شدی؟تیروئیدت چند بود؟؟ توروخدا بگو دارم از ناراحتی میمیرم🥺🥺😭😭

وسطای ماه 4بود بنظرم و رنجش تقریبا مث شما بود...تورو خدا ناراحت نباش فردا یا برو پیش دکترت یا دکتر غدد چارش فقط ی قرص هست 🙂🙂🌼🌼

خدایا ممنونم ازت بی نهایت سپاس گذارم انشالله قسمت همه دوستانم :مرضیه،ستایش،خانوم اقایزدان، آرمان،مامان روشا،زینتیار،ایمان،مهریماههه،بهارین،لیاسا سنا عسل،اشکدوسایقم،الارابانو،الیم،رکژان،آرزو 5889 رکسانا،زینب،گل حسرت،لوبیا،پونه،هلیا،ونوس،یثسنا، فاطمه،آوا اوین،انیل ادل،رزااااا،زهرا دارابی،شبنم،آریو بزرن،نازی94،خودمونوعشقه،شبنم،پوری،ببعی،چاروانم، فرشته،مامان فرشته63،افتابگردون،رز79،علیسانم،و همه اونهایی که یادم رفت   انشالله ب زودی تیرکرشون آبی بشه و فرزندی سالم و صالح و عاقبت بخیر داشته باشن الهی امین   
نه دیگه اینجام گرمه ولی خوب مثل خوزستان نیست 

وای نه ما تابستون میایم اصفهان میگیم خوش بحال اصفهانی ها 😂😂😂خیلی خنک