2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015824 بازدید | 355185 پست
وای چقدر خوشحال شدم برات 😊😊😊همش میگفتم بارداری میگفتی نه منم دعا کن 😊😊😊😊

بخدا تک به تک بچه ها رو دعا کردم

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان گلم امروز ۶‌هفته و یک روزم بود رفتم سنو دادم قلبش تشکیل شده😍😍😍

عزیزدلم خیلی برات خوشحال شد م مبار که عزیزم 😍😍😍😘😘😘😘😘💙💙💙💙 برای منم دعا کن 🙏🙏🙏ان شاالله صحیح وسالم بیاد  بغلت و  آینده درخشان داشته باشه🌸🌸🌹🌹🌼🌼🌻

عزیزدلم خیلی برات خوشحال شد م مبار که عزیزم 😍😍😍😘😘😘😘😘💙💙💙💙 برای منم دعا کن 🙏🙏🙏ان شاالله ...

ان شالله نفسم زود زود نی نی تو بغل کنی😍😍😍😍😍

دلبندای من بند بند وجودتون را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایتان را دارد😍😍😍واسه بار دوم دارم مادر میشم😍یه دختر یازده ماهه دارم و دوبارت یه مهمون ناخونده دارم تو دلم😍🌹😍که با تمام وجودم پذیرای وجودشم😍😘❤️
2731
مرسی عشقم 😍😍😍😍

فکر کرد دوقلو شده مجبور شدم دوتا سنو بدم سنو واژینالم دادم که متوجه شد یکیه

فکر کرد دوقلو شده مجبور شدم دوتا سنو بدم سنو واژینالم دادم که متوجه شد یکیه

ای بابا قسمتت بوده ولی دوقلوهم خیلی خوبه 😍😍😍

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱
گونش علتشو م چی بود ت چند هفته؟؟؟ 

والا بیشتر میگن اسپرم ضعیف بوده 

دیگه تمام ازمایشات رو دادیم کاریوتایپ هم‌دادیم فعلا منتظر جواباشیم‌ برای ۷مرداد وقت دکتر گرفتم 

ای بابا قسمتت بوده ولی دوقلوهم خیلی خوبه 😍😍😍

اره هرچی باشه سالم باشه خدا رو شکر❤️❤️❤️ان شالله روزی تمام بچه ها گروه😍😍😍

والا بیشتر میگن اسپرم ضعیف بوده  دیگه تمام ازمایشات رو دادیم کاریوتایپ هم‌دادیم فعلا منتظر جوا ...

چند هفته بودی سقط کردی؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
خواهش ميكنم  هر سوالي داري بپرس راحت باش  بله قبلا سزارين داشتم و خيلي راحت باردار شده ب ...

مرسی از توضیحات کامِلت عزیزم.آره امروز زنگ زدم گفت با بیهوشی فکر کنم ۶۸۰ ولی پولش مهم نیست.خداکنه منم بعد عکس زود باردار شم.منم هم آز شوهرم خوب بود هم هرماه فولی داشتم این تنها راهیه که نرفتم.توکل به خدا برم بیام باردار شم.برام دعا کن.

انشاءالله اینماه خودتم یه نینی میاد تو دلت.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
یکیش ۱۲هفته که گفتن هفته ۹ ایست قلبی کرده یکیشم پنج هفته    

آخی عزیزم دفع شد درد داشتی؟؟؟؟ 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
مرسی از توضیحات کامِلت عزیزم.آره امروز زنگ زدم گفت با بیهوشی فکر کنم ۶۸۰ ولی پولش مهم نیست.خداکنه من ...

عزیزم‌منم عکس رنگی رفتم دردش فقط ۱۰ثانیه بود سریع تموم میشه نیاز به بیهوشی نیست البته برا من باز بود لوله هام من بخاطر سقطام دکتر برام نوشته بود