2752
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3016794 بازدید | 355185 پست
كاملا واضح و مشخصههههه

ممنون ک جواب دادی

سه ماه اقدامو شروع کرده بودم ولی نشد

این ماه پریود ک شدم گرمیجات خوردم و پیاز درمانی کردم  و شد

ولی نمیدونم این کارا نتیجه داده یا بدون اینم باردار میشدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ممنون ک جواب دادی سه ماه اقدامو شروع کرده بودم ولی نشد این ماه پریود ک شدم گرمیجات خوردم و پیاز در ...

شما جنسیت براتون مهم بوده؟

من یه دختر ۲سال و۹ ماهه دارم میخوام بادار بشم تا ب اینجا گپ دنبال کردم و اطالاعات ذخیرا کردم و رژیم شروع کردم حالا میخوام آی یو آی انجام بدم ب نظرتون درصد موفقیت داره شما ک از قبل بودین اطلاع از اقدانی ها دارین

شما جنسیت براتون مهم بوده؟ من یه دختر ۲سال و۹ ماهه دارم میخوام بادار بشم تا ب اینجا گپ دنبال کردم و ...

ن زیاد مهم نیس دعا کن سالم باشه برام هرچی باشه 

من زیاد اطلاعات ندارم عزیزم

اجی بقیه با تجربه ان ازشون بپرس

شما جنسیت براتون مهم بوده؟ من یه دختر ۲سال و۹ ماهه دارم میخوام بادار بشم تا ب اینجا گپ دنبال کردم و ...

من دوبارآی یوآی تعیین جنسیت انجام هر دوبارمنفی شد...اگ موقعیت مالیت خوبه بروآی وی اف

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
پانیذ جون شما تهران رفتی عکس رنگی؟منم میخوام اینماه برم.خیلی درد داشت؟اگه جای خوب میشناسی بهم معرفی ...

عزيزم اگر تهران هستي از من به تو نصيحت برو بيمارستان ابن سينا با بيهوشي انجام بده  و هيچ جاي ديگه نرو 

من دفعه اول بدون بي هوشي رفتم كرج اولا دردش زياد بود ولي من تحمل دردم بالاست ولي بقيه خانما جيغ و دادشون هوا بود... تازه نتونست باز كنه لوله ام رو دفعه بعدي رفتم تهران ابن سينا عااالي بود اصلا نفهميدم چي شد بيهوشيشم يه خواب اور عميقه خيلي خوبه 

من دوبارآی یوآی تعیین جنسیت انجام هر دوبارمنفی شد...اگ موقعیت مالیت خوبه بروآی وی اف

مرسی.رژیم گرفتین؟تمام کارهای ک باید انجام دادین من مشکل برا بارداری اول نداشتم اینم برا تعیین جنسیت میخوام برم.

مرسی.رژیم گرفتین؟تمام کارهای ک باید انجام دادین من مشکل برا بارداری اول نداشتم اینم برا تعیین جنسیت ...

رژیم گرفتم خدانخاست الان دخترسومم توراهه..منم هیچ مشکلی نداشتم و صرفا برای تعیین جنسیت بود..حالاخوددانی

رژیم گرفتم خدانخاست الان دخترسومم توراهه..منم هیچ مشکلی نداشتم و صرفا برای تعیین جنسیت بود..حالاخودد ...

مرسی.من اون هفته پیش ماما رفتم گفت ممکنه آی یو آی مجبور باشی چند بار انجام بدی تا بشه ولی با روش های ما ۹۸ دصد بعد بهم رژیم داد همون چیزایی ک داخل نت بود بعد گفت موقع اقدام بهتون کلید طلایی میگم.ولی یه روش سنتی یکی از دوستام بهم گفتن فوق العاده رحم گرم میکنه و بچه پسر دوست دارید و اهل خوردن چیزهای محلی هستین بگم.من تمام تایپک کامل از سال ۹۶ دارم میخونم و خلاصه برداری کردم

مرسی.من اون هفته پیش ماما رفتم گفت ممکنه آی یو آی مجبور باشی چند بار انجام بدی تا بشه ولی با روش های ...

توکل بخداهرچی قسمتتونه🙏

2706