2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013938 بازدید | 355184 پست

بچه ها بياييد سوال دارم 

ميگم جگر قليايي ميكنه؟؟ 

يه چيزي بچه ها ميگم همسر من اصلا اصلا چند ماه سيگار نكشيد و گوشت هم ٢،٣ هفته اي ميشد لب نزده بود ديشب تو يه جمعي بوديم يه سيخ كباب خورد ٢تاهم سيگار  

دوم اينكه من تو تاپيك لوبيا جون خوندم يكي نوشته بود تخم مرغ واسه زن اصلا خوب نيس من امروز تخم مرغ خوردم!!

به نظرتون واسه جنسيت ريسك داره اين ماه يا نه تاثير چنداني نداره اقدام برم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمان اقدام رو اینجوری گفتن سخته. باید یکی دو ماه کیت بزنی و عکس بفرستی و‌سونو بری تا بگم. تو تاپ ...

چندماه دارم کیت میزنم فقط یه روز دوخط میندازه.روزبعد خط بالا پررنگ وپایینی کم رنگ میشه.سونوهم رفتم متاسفانه دکترم میگفت یه اقدام داشته باش، ولی جواب نگرفتم .الان تاپیک شمارو خوندم  دیدم باید چنداقدام باشه .عزیزم خییلی مفیده  تانصفه خوندم برم همش روبخونم ،اگه متوجه نشدم میام میپرسم.خیرببینی انشالله.

هیچ وقت به گمان اینکه وقت داریدننشینید زیرادرعمل میبینید که همیشه وقت کم وکوتاه است.
بله مطمئنم چون همین ماه لکه بینی را داشتم وسه مرتبه هم سونو شدم اعظم هم میگفت دو سه روز به تخمکگذار ...

خوبه پس عزیزم انشالله موفق بشی

فولیت سایر چند رسید و آزاد شد ؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2731
سلام دخترا خوبین انقد گریه کردم از دیشب سرم میترکه تا جایی که خوندم و میدونم وضعیت شوهرم داغونه😢😢 ...

ساناز جون اینقد غصه نخور عزیز دلم اوضاع شوهرت خوب نیست ولی خیلی بد هم نیست یکم تقویت میخاد 

در ثانی با این اسپرم هم میشه باردار شد خدا بخاد میشه 

اگ دیدی شوهرت در مقابل خوردن دارو و تقویتی مقاومت کرد اصلا ناراحت نشو واعصاب خودتو خورد نکن اوضاع خودتو مساعد کن و اقدامات تو انجام بده با آرامش و فکری راحت و آزاد بزودی باردار میشی انشالله

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
22 چند باری که سونو شدم همیشه روی سایز22آزاد میشه  با این تفاوت که همیشه تخمدان راست بود اینبا ...

خیلی خوبه تخمدان چپ و راست فرقی نمیکنه

امیرعلی ماهی ک اقدام داری ورزش کن تا زودتر و تو یکی دو سایز پایین تر آزاد بشه 

2738
ممنون گلم.

خواهش می‌کنم عزیزم❤❤

باشه عزيزدلم مرسي ببينم چي ميشه 

موفق باشی 😉

غزیزم میشه در مورد زمان های اقدامتون و چند بارش و چند ساعت بعد از پرنگ شدن کیتتون بهم توضیح بدین&nbs ...

الی جون اقدام من فقط یکی بود وقتی دیدم کیتم از پرنگی درمیاد و رو ب کمرنگی میره این بیشتر شانس من و خواست خدا بود ک باردار شدم و پسر هم شد من با دو یا سه اقدام موافقم

اگ با کیت پیش بری وقتی کیتت پایینی از بالایی پرنگتر شد ی اقدام ، ۸ ساعت بعدش ی اقدام و وقتی دیدی رو ب کمرنگی می‌ره ی اقدام داشته باشی بنظرم کافیه کیت من وقتی رنگ گرفت منتظر موندم پایینی پرنگتر بشه و اقدام کنم ولی وقتی ۸ساعت بعد بازم کیت زدم دیدم پرنگ ک نشده هیچ داره کمرنگ میشه پس فقط ی اقدام تونستم برم 

مريم من اصلا از كيت استفاده نكرده بودم تا حالا خوشمم نميومد!!  ولي واقعا سونو استرسش بيشتره&nb ...

پانیذ جون خیلیا بودن ک با دقت و وسواس زیاد و سنو های سریالی نتونستن نتیجه بگیرن

پس توکل کن ب خدا و فقط با همون کیت پیش برو البته باید از دو سه ماه قبل اقدام چک کنی ببینی کیت رو بدنت جواب میده یا نه؟منظورم اینه ببین وقتی کیت پرنگ شد علائم آزاد شدن تخمک داری ترشحاتت زیاد شده درد و تیر تخمدان داری یا نه بعدشم وقتی کیت داره کمرنگ میشه ببین ترشحاتت داره کمتر میشه؟

اینا رو انجام بده انشالله نتیجه میگیری این بار

من ک با کیت اقدام کردم از دو سه ماه قبل کیت میذاشتم و سنو هم میرفتم ولی هر بار کیتم کمرنگ بود اونجوری ک باید رنگ نمی‌گرفت و سنو هم سایز فولی مو ۱۱ نشون میداد ماه اقدام سنو نرفتم کیت زدم و وقتی داشت رو ب کمرنگی می‌رفت خیلی با عجله و استرس فقط تونستم ی اقدام برم این ریسکه ولی خدا خواست برام انشالله خدا برا تو و همه بچه ها ک آرزوشو دارن هم بخاد

ساناز جون اینقد غصه نخور عزیز دلم اوضاع شوهرت خوب نیست ولی خیلی بد هم نیست یکم تقویت میخاد  در ...

اره مریم جون دیگه اعصابمو خورد نمیکنم باید انرژی داشته باشم حالا که مشکل اصلیو پیدا کردم تصمیم گرفتم با توان بیشتر هرچی از دستم بیاد واس حل شدنش تلاش کنم

اره مریم جون دیگه اعصابمو خورد نمیکنم باید انرژی داشته باشم حالا که مشکل اصلیو پیدا کردم تصمیم گرفتم ...

آفرین بهت ساناز جون اینجوری بهتره وقتی آرامش داشته باشی خیلی زودتر هم باردار میشی