2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015322 بازدید | 355184 پست
ماشاءالله خدا حفظش کنه ان شاءالله مایه ی افتخار دو دنیاش بشه 

الهی آمین🙏🙏قسمت خودت نسرین جون

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
@arefeh1392     دوستای گلم عارفه عزیزم ازهمتون تشکر کرد و گفتم عکس گل دخترشوبراتون بذارم ...

قربونش برم یکی از زیبا ترین نوزادهاییه که به عمرم دیدم. زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا واسه محکم کاری فریز کن اگه پیدا کردی هم شهریور باز بخر 

من فریزکردم آب میندازه و اصلا قابل خوردن  نیس😖

قربونش برم یکی از زیبا ترین نوزادهاییه که به عمرم دیدم. زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه

آره خیلی خیلی نااااازه ماشالله وروجک😍😍😍😍

2731
واسه منم دیر میره😦😦تو خرداد گیر کردیم جلو نمیره هیچوقت ب این اندازه منتظر مهر ماه نبودم😄😄😄

سلام عزیزم میگم من خیلی حالم بده ازهمه چیزبدم میادبزورغذامیخورم غذاهای ربی وچرب وآش وبرنج خیلی بدم میادازشیرینی بدم میادچایدنمیخونم بخورم همه اش ضعف میکنم خیلی ضعف دارم طوری که باعثدحالت تهوع میشه ونمیتونم چبزی بخورم جززیتون وخیارشورچیکارکنم دیمیترون وب۶هم میخورم اصلافایده ندارهدفشارمدهرروزمیگیرم پاین هست امروزصبح روی دستمال توالت ترشحاتم خونی بودرفتم دکترمیگه احتمالاسقط میشه گفته دوهفته دیگه بروسونوچیکارکنم بخداتواین چندروزپوستم کنده شده ازهمه خوراکی هابدم میادمیشه بگیدچیکارکنم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
وقتی همرنگ میشه تقریبا خییلی نزدیک به آزادشدنه 

وقتی همرنگ‌ میشه چقدر زمان میبره تا کمرنگ بشه؟ 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
2738
سلام عزیزم میگم من خیلی حالم بده ازهمه چیزبدم میادبزورغذامیخورم غذاهای ربی وچرب وآش وبرنج خیلی بدم م ...

عزیزم چرا سقط بشه وقتی شما اینطور حالتون بد شده هورموناتون بالا رفته و جنینن رشد میکنه بد به دلت راه نده  کم کم بخور اب میوه اینا بخور جون بگیری عزیزم 

@arefeh1392     دوستای گلم عارفه عزیزم ازهمتون تشکر کرد و گفتم عکس گل دخترشوبراتون بذارم ...

عزیزممممم😍چقدر خواستنی و نازهههه 

ایشالا که همیشه تنش سالم باشه 🥰🥰

من ریخته ام در رگ تو شیره جان    هی چرخی بزن در من و دل را بتکان    این هم نفسی چ حس  حالی دارد     در پیکر من دو قلب دارد ضربان     
عزیزم چرا سقط بشه وقتی شما اینطور حالتون بد شده هورموناتون بالا رفته و جنینن رشد میکنه بد به دلت راه ...

عزیرم دکترگفت به خاطرخونریزت شایدسقط بشه گفت دوهفته دیگه برویونوببینم قلبش تشکیل شده یانه ؟بخداخیلی گیجم چشمام روبزوربازنگه میدارم ازبی حالی اصلانمیدونم چرااینطورشدم هرچی به دکترمیگم فقط میگه تحمل کن خانم

مامان خیلی دوست دارم ای کاش فقط یکباردیگه بتونم بغلت کنم خیلی دلم برای دستات وصدات وخنده هات تنگ شده اصلاباورم نمیشه که دیگه نیستی😭
2706