2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
خدا گوگولتوبرات حفظ کنه😍😍😂😂😂😂

مرسیی😍😍

همچنین گوگول شما

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه گوگولی بود ان اتی مبارکهههه.پسرههههههه

ممنون

از کجا میگی پسره؟

واقعا شبیه پسره؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
اره دقیق نمیدونم کی ازادشده ولی صبح کیتم کمرنگ شده بودمن یه ۱۲ساعتی فاصله داشتم باازادسازی

نگران نباش منم مثه توام ،خیلی هم مطلب و تجربه اونایی که پسردارشدن در موردش خوندم که همه ۱۲ساعت قبل اقدام کردن 

اعظمم مثه ما و پسر شد

فقط امیدوار باش و دعا کن

ممنون از کجا میگی پسره؟ واقعا شبیه پسره؟

نمیدونم چرا حسم میگه 😍😍😍 من رو سونو نمیتونم تشخیص بدم 

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
2740
عزیزم دوتاکیت پررنگ برا۹سیکلمه که من شبش اقدام کردم اون سومی هم که کمرنگه برا۱۰صبح رو۱۰سیکله .من سیک ...

پس اقدامت نهایت ۱۲ساعت قبل تخمکگذاری بوده ک خوبه 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
سلام عزیزم کدوم؟

به امید خدا

مژی رفتی انتی؟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بعد دریا جون قهوه رو شب اقدام چطوری دم کردی دادی آقات ؟ قهوه های آماده همه نسکافه هستن الکی روشون ن ...

قهوه از فروشگاه کوروش خریدم بسته بندی بود روش نوشته قهوه ترک

شب اقدام ی فنجان آب از شیر آب ریختم تو قهوه جوش و ی قاشق مرباخوری پودر قهوه ریختم داخلش و همزمان با حرارت دیدنش هم زدم تا خواست بجوش بیاد خاموشش کردم

درسته عزیزم تا خدا نخاد نمیشه اول و آخر خواست خدا 

سیکلم معمولا ۳۰ روزس

مارال جون لک بینیت قطع شد؟