2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013875 بازدید | 355184 پست
اطراف ارومیه زلزله شدید اومده دریا اون نزدیکا نیست

چرا عزیزم شهر ما خوی هست اینجا اومده ارومیه حس شده مرکز زلزله شهر قطور یکساعت با ما فاصله داره

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا خودش به خیر بگذرون خیلی سخت من هم شنیدم غرب بارش شدید احتمال سیل 

خدا ب همه ی هموطنانم رحم کنه ما مردم ایران واقعا مظلومیم عزیزم دلم ب حال خودمون میسوزه 😟😟

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
خدا ب همه ی هموطنانم رحم کنه ما مردم ایران واقعا مظلومیم عزیزم دلم ب حال خودمون میسوزه 😟😟

من همش نگران اینده بچه هامون هستم خودمون هیچی ندیدیم خدا به اونا رحم کنه همش ترس و استرس و اونقدر فشار روانیمون زیاد شده کل سیستم بدنم قاطی کرده بخدا 

نمیدونم نمیره .. کلا تاحالا هیچوقت دکتر نرفته الانم میگم برو میگه نه سرماخوردم نترس چیزی نی.. سرش ش ...

عزيزم علائم انفرلانزا مثله كروناست الكي استرس به خودتون نده منم چند روز پيش سرماخوردكي شديييد گرفتم تمام علائم كرونا داشتم😅 ٢ هفته  طول كشيد تا خوب شدم استرس نگير انشالله زود خوب ميشه

سلام دوستان من امروز16سیکل بودم صبح کیت زدم یکم ر گرفت ولی مثبت نشد الان زدم ازاونم کمرنگترشد ترشحم که اصلا ندارم دعا کنید برام اینماه کیت سرم بازی در  نیاره وبه موقع مثبت بشه همیشه 17مثبت میشد دعا کنید فردا مثبت بشه.

از همتون التماس دعا دارم .

ممنون

2738
سلام بچها خوبین  خاهرم زایمان کرده

نازی گوگولی.چ خوشگله

تو چیکار میکنی؟ 

منک خ نگران کرونام

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
نه دفعه دوم دیروز صبح بعد صبحانه عسل وبرداشتم حالم بد شدوامروزم بعدنهار وااااای چه بد بود

مواظب خودت باش.مژی من از کر ونا میترسم😦😦😦😦😦😦😢نینیم😓😓😓

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
شبنم ما بارداریم نباید زیاد گرمی بخوریم ما فقط باید بیرون نریم تماس نداشته باشیم تا ویروس نگیریم میخ ...

میترسم مرمر😦😦😦منک هرروز میرم کار ولی چند تا همکار دارم باهاشون در ارتباط نیستم.ولی نگرانم

آره احمقا خفاشو مار خوردن ک این دردو گرفتن.بعدم زرتی اومدن ایران.این احمقا هم جلوشونو نگرفتن

مرمر نگران نینیمم

اگ بگیرم میمیرم نینیمم😢😢😢😢😭😭😭😭😭

آره ادارم رقیق بود ولی آخه ترشحم اصلا ندارم همیشه یکم داشتم توکل برخدا برام دعا کن بخدا ازروی شوهرم ...

اگه قابل باشم حتما عزیزم.منم همینطور.شوهرم زنگ زده همش میگه کی وقتشه منم نمیدونم چی بگم بهش😔😔

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
اگه قابل باشم حتما عزیزم.منم همینطور.شوهرم زنگ زده همش میگه کی وقتشه منم نمیدونم چی بگم بهش😔😔

نه شما نگران نباش داره کیتت رنگ میگیره ترشح هم که داری خدار راشکر

من هر موقع ترشح نداشته باشم کیتمم خوب رنگ نمیگیره.

برای همین نگرانم الان هرچی چک میکنم خبری از ترشح نیست 

اگه ترشح داشتم اصلا نگران نبودم وبی بازم امیدم بخدا و

اهلبیته که به درگه خدا آبرو دارن انشالله شفاعت ماراهم بکنن وازخدا ازلطف کرمش یه نگاهی بهمون بکنه.

راستی کیت زدی بیا عکسش را بذار