2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013692 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللن دقیق10سال و9ماهشه یه ماه پیش متوجه ترشحاتش شدم....بنظرت زودنی اگ.پری بش؟؟؟

فاطمه من دقیق یادم موقعی ک میخواستم پریود بشم برا اولین بار ترشحات سفید قبلش داشتم و کمتر ۶ ماه بعد پریود شدم یعمی تو دوران مدرسه داشتم یادم امتهاناتم تموم شد پریود شدم.. حتما متخصص غدد ببرش ازمایش تیروید و عکس مچ دست میگیرن ببینن سن رشدش چقدر...الان بلوغ ها زودرس شده باید مواظب ش باشی 

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
2728
فدات عزیزم. شکل ۶هفتگیشو نشون شوشو دادم هی میره میاد میگ‌ یعنی نینی ما الان این شکلیه🙊🙊🙊🙊 ولی ...

آخیییی حالا صبرکن بزرگ تر بشه خیلی گوگولی میشه بعد هی ذوق میکنی عکسش رو ببینی😍😍😍

توسنوی ۷هفته من دقیقا این شکلی بود عکس جنین☺️

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
وای نسرین نگوووو😭😭😭😭دخترم پریودبشه افسردگی میگیره 😭😭😭😭😭😭خودمون حالیمون نمیشد ولی این نسلا ...

فاطمه ناراحت نباش عزیزم من هم خیلی زود پریود شدم ۱۰یا۱۱ سالم بود....میدونم برای بچه های الان زوده ولی یه اتفاق طبیعی هست ناراحت نباش خواهرم .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
اره جنین تکون میخوره من تعجب میکنم میگن این جنین نیست چون من قشنگ حس میکردم

منم همینطور الانم جاش دقیقا یادمه درست جلوی مثانه مثل حباب بود

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
عزیزم خدا حفظشون کنه وتنشون سالم وخوشبخت وعاقبت بخیر بشن انشالله.

الهی آمین ان شاءالله . 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
2740
وای نسرین نگوووو😭😭😭😭دخترم پریودبشه افسردگی میگیره 😭😭😭😭😭😭خودمون حالیمون نمیشد ولی این نسلا ...

عزیز دلم قربونشون برم من اینجوری نگو گریه ام گرفت همین سالم باشن و خوشبخت کافیه . دیگه زندگی خانما از همون اول پر از درد و ناراحتیه 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه

مامان مهرسا و کارن میشه کمکم کنی 

من امروز ۱۶ سیکلم بود همش از دیروز پاهام درد میکنهو دل درد پری داشتم  امروزم رحم و تخمدانهام تیر می کشه این از چی میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟ نگرانم 

مامان مهرسا و کارن میشه کمکم کنی   من امروز ۱۶ سیکلم بود همش از دیروز پاهام درد میکنهو دل ...

کاش ریپلای میکرد باور کن شانسی پیامت دیدم..چون روز ۱۶  احتمال ۹۰ درصد میخوای تخمک ازاد کنی چون دقیقا دردش مث پریودی همونجور ب بدن فشار میاد

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
عزیز دلم قربونشون برم من اینجوری نگو گریه ام گرفت همین سالم باشن و خوشبخت کافیه . دیگه زندگی خانما ا ...

ببخشبدناراحتت کردم..ولی واقعا دلم ب حالشون میسوزه....میدونی این ترشحاتوک دیدم خودمواحساس پیری کردم😳😳😳

انشالله تن همه بچه ها سالم باش چ دخترچ پسر...ولی واقعا دختربودن  😞😞😞😞😞 پر درد و سختیه خیلی سخت

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
فاطمه ناراحت نباش عزیزم من هم خیلی زود پریود شدم ۱۰یا۱۱ سالم بود....میدونم برای بچه های الان زوده ول ...

خودم سوم راهنمایی بودم 14سالم بود ...وای چ ماه بعدی بود ازمادرم و خدهرام.پنهون کردم دردی  داشتم شدید خونه  پدریم بالکن بزرگی داشت میرفتم روزمین داغ درازمیکشیدم تابدنم یه خرده نرم بشه تادردام آروم بشه چقد بدبود..امتحان ترم دومم بود عربی.....ازکلاس جبذانی زدم بیرون برم نوارعوض کنم..راستشو بخای احساس کردم شلوارم پرشده😁😁😁ازکلاس اومدم بیرون رسیدم در سالن یهو سرم گیج رف خورد ب در بیهوش افتادم  پیشونیش دقیقا بالای ابرو چپم شکست هیجکسم متوحه نشد تااینک مدیراومد مدرسه ...آمبولانس زنگیدن  و ب بابام ک بیادمنوببره رفتم.خونه مامانم.نمدونست چمه بازم نگفتم....شب شد دوست بابام اومد دنبالش کارداشت  خونه شون دوتادرداشت ازین دررفتم ک باباموصداش بزنم سرم.گیج رفت بازم افتادم فک کنم 20دیقه ای افتاده بودم تااینک بابام.اومد گف فاطمه جرااینجا توحیاط خابیدی😒😒😒😒😒😒😒😒😒

چقد تلخ بود 

فاطمه من دقیق یادم موقعی ک میخواستم پریود بشم برا اولین بار ترشحات سفید قبلش داشتم و کمتر ۶ ماه بعد ...

سبزوارغددنداره متاسفانه عزیزم......چن سالت بود؟؟؟؟؟

2706