2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013677 بازدید | 355184 پست
مریم.جان یه سوال؟؟دخترات  پریودشدن؟؟؟؟

دختر بزرگم آره سه ساله و کوچکه هنوز ن

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دریا جون نمیدونم چرااینجوری شدم خیلی ترس تو دلم میافته بخاطر سابقه ی سقطی ک داشتم.کل روز دارم دنبال ...

غزال جون سعی کن بهش فک نکنی استرس خودش برا رشد بچه بده ب خاطره تلخ گذشته بعنوان ی تجربه نگاه کن انشالله دیگ برات تکرار نمیشه خودتو با کارهایی ک حواستو پرت میکنن مشغول کن من خودم تو گوشی گیم بازی میکنم خیلی خوبه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
بچها تعداد فوت شدها کرونا تو قم فعلا ۲۰ نفر ولی اعلام نمیکنن و شمال و ساوه و اراک هم چند نفر مردن خی ...

اعظم جون مرسی ک اطلاع دادی❤

2731
دختر بزرگم آره سه ساله و کوچکه هنوز ن

میش بگی علائمش چ جووری بود؟؟؟؟وقتی میخاس پری بشه..دقیقا جن سالش بود  پریودشد؟؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
والا دختر بزرگه به نظرم خیلی زود شد ومن انتظارش را نداشتم وخیلی به علائمش توجه نکردم ولی یادمه اونم ...

اللن دقیق10سال و9ماهشه یه ماه پیش متوجه ترشحاتش شدم....بنظرت زودنی اگ.پری بش؟؟؟

نه گچ نگرفتن چون پارگی مویرگ هم داره گفتن گچ نمیگیرم 

ای بابا..بنده خدا...انشالله زودتر سلامتیشوبدست بیاره🙏🙏🙏🙏🙏🙏خودتم دلت شادبشه🙏🙏🙏🙏

2738
میش بگی علائمش چ جووری بود؟؟؟؟وقتی میخاس پری بشه..دقیقا جن سالش بود  پریودشد؟؟

۱۲سالش بود هی می‌گفت شکمم درد می‌کنه رو لباس زیرش ترشح میومد  عرض یکی دو ماه پری شد خیلی علائم طول نکشید

چطور نکنه خدا نکرده دخترت...؟ اون هنوز خیلی کوچکه

ای بابا..بنده خدا...انشالله زودتر سلامتیشوبدست بیاره🙏🙏🙏🙏🙏🙏خودتم دلت شادبشه🙏🙏🙏🙏

ممنون عزیز دلم ❤❤❤

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد ❤مامان هدیه  ام ❤ من کوردم  ❤❤خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه
بچها تعداد فوت شدها کرونا تو قم فعلا ۲۰ نفر ولی اعلام نمیکنن و شمال و ساوه و اراک هم چند نفر مردن خی ...

ای بابا😳😳😳😳😳😳

۱۲سالش بود هی می‌گفت شکمم درد می‌کنه رو لباس زیرش ترشح میومد  عرض یکی دو ماه پری شد خیلی علائم ...

یه ماه متوجه ترشحاتش شدم امروز لباس زیردیذم احساس کردم ترشحاتش سفیدنیس.....هنونشده خداروشکر ولی نگرانم چون هنوز10سال و9ماهشه خیلی زوووده......واقعا ذهنمودرگیرکرده...پیش خودش چیزی نگفتم ولی خو گناه داره هنوسنی نداره

دختر کوچیکم الان یکسالی هست ترشح را داره ولی یک ماهه که خیلی زیاد شده نگران نباش به این زودی نمیشه.

جدی؟؟خداکنه ..واقعا گناه دارن  واقعاگناه دارن

غزال جون سعی کن بهش فک نکنی استرس خودش برا رشد بچه بده ب خاطره تلخ گذشته بعنوان ی تجربه نگاه کن انشا ...

باشه عزیزم سعیمو میکنم

تو👶 هستی و چقدر حال من،حال پاییز🍁 امسالم طور دیگری خوب است...🤱
2706