2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015730 بازدید | 355185 پست
مرسی مریم جون. من و نگینم امیدواریمون اینه که باردار شیم تا هم خودمون خوشحال شیم هم بتونیم دوباره ما ...

خواهش میکنم عزیز دلم❤ انشالله هر دوتون ب خواسته تون میرسین دوری از عزیزان واقعا سخته خدا پدرو مادرتو برات حفظ کنه و همیشه سلامت باشن انشالله این ماه کلی مامان داریم تو تاپیک تو هم یکیشونی عزیزم🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
دریا جان بهت تبریک میگم انشاالله صحیح و سلامت بغل بگیریش😍🌹

خیلی ممنون مامان ستایش جان لطف کردی عزیزم انشالله قسمت خودت ب زودی 🙏🙏

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ممنون از دعات ❤❤

❤❤❤❤❤

2731
عزیزای دل هرکسی سوالم رو میدونه کمکم کنه خیلی دارم اذیت میشم دوسه روزه نفخ  شدید دارم خیلی ببخش ...

سامی چند سیکلی؟ منم موقع تخمکگذاری نفخ داشتم تقریبا هر ماه یبوست هم فک کنم بخاطر سردی باشه گرمی رو تو برنامه غذاییت بیشتر کن

روز تخمکگذاری هم ک زیر دلم و تخمدانامم شدید درد میکردن جوری ک دردش میزد ب پام

شاید براتو هم درد تخمکگذاری باشه؟؟اگ میخای خیالت راحت بشه ی سنو برو 

بچه ها.😔 من با هزار امید و ارزو باردار شدم و خیلی خوشحال شدم.ولی قلبش تشکیل‌نشدو سقط کردم با قرص تو ...

عزیزم حتما حتما شوهرت ازمایش بده احتنال زیاد بخلطر شوهرت باشه...بعدش از بی کیفیتی تخمک .دوتا تون ویتامین ای و کیوتن بخورین خیلی خوبه برا کیفیت تخمک و اسپرم 

الهم صل علی محمد و ال محمد
ترشح چی ترشح نداری؟؟

نداشتم.ولی الان دارم.الان کیت گذاشتم رنگ گرفت ولی ماه پیش ی درجه پررنگ تر شد.شب برم اقدام دیر نمیشه؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
از ۷ پری تا ۱۲ پری منظورته؟؟ من دوماه پیش رفتم سونو روز ۱۱ فولی ۱۸ داشتم دوباره ۱۲ رفتم بازم ۱۸ بود ...

نه عزیزم منظورم ۷ دیماه بوده...احتمالا کیت درست حدس زده روز ۱۷ ازاد شده با سایز ۲۲ ۲۳ ...ولی اینماه روزی ک کیت رنگ گرفت سنو برو ک مزمعن بشی ازش درسته..سایز فولیکول ها ک خیلی عالیه انشالله باردار میشی

خواهش میکنم مهربون❤❤

دریا ۸:۳۰کیت زدم رنگ گرفت ی درحه جا داره تا رنگ بگیره

شب دیر نمیشه واسه اقدام؟

اول ترشح آبکی داشتم بعد کیت گذاشتم درد تخمدانم یکم دارم.ظهر برم اقدام یا شب؟ظهر ساعت ۲میتونم شبم ۸

ولی پررنگ پرنگ نشده نسبت ب ماه پیش یکم دیگ جا داره

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
بچه ها ساعت ۸ شب هست ! دوباره کیت زدم  نظراتون ؟!؟  @مامان_مهرساخانم &nb ...

نگین جان گفنی ۸ شب خدا خیرت بده فکر کروم ب ساعت خودمون میگی من تا ۹ اینجا بودم بعدش دیدم نیومدی رفتم شام و لالا😅😅😅 این کیت ک تازه رنگ ش داره خودش نشون میده برا اقدام خیلی زوده همون سر صبح ک گفتم خوبه برا اولین اقدام

ممنون عزیزم لطف داری💖💖💖💖💖💖

اعظم جون ترشح آبکی دارم درد تخمدانم یکم دارم کیت رنگ گرفت ولی پررنگ پرنگ نیس نسبت ب ماه پیش جا داره.کی برم اقدام؟

آره ماه پیش (ماه دوم اقدامم) فرصتم‌خیلی کم بود ! اما ماه قبل ترش (ماه اول اقدامم) کیتم دو روز مثبت ...

حست درست عزیزم این کیت بعید میدونم اون ساعت ک گذاشتی ازاد بشه خیلی رنگ داره احتمالا امروز کمرنگ میشه 

عزیزم حتما حتما شوهرت ازمایش بده احتنال زیاد بخلطر شوهرت باشه...بعدش از بی کیفیتی تخمک .دوتا تون ویت ...

اعظم نرو.من چیکار کنم شب ساعت ۸برم اقدام.دیر نشه؟

الان رنگ گرفته ولی پرنگ پرنگ نیس

تا عصر پررنگ میشه ن؟الان حس پری شدنو دارم با درد خفیف و ترشح آبکی

وای چقدر تکرار میکنم.شدم طوطی😁