2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017476 بازدید | 355185 پست
صبا جون من متاسفانه رفتم جایی و نشد کیت بزنم، از طرفی هم از ساعت 10 آب و مایعات نخوردم تا اومدیم خون ...

ای بابا حالا وقت قهره خدا خیرت بده

ظهر اگه خونس یه اقدام برو قطعا تاظهر فولی که سایز ۲۰بود آزادشده

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
عززززززززيزدلمي عشقم تاخير نشونه خوبيه من دوماه پشت هم قبل ماه بارداري تاخير پنج روزه داشتم به فال ...

عه خوشحال شدم پناه بر خدا 😍

سلامت باشی عزیزم😘

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دلم خیلی گرفته دلم فقط گریه میخواد خسته ام اصلا مغزم نمی‌کشه از بس فکر کردم و کیت زدم، حالم از کیت بهم میخوره، دیشب رفتیم اقدام ولی نصفه موند و قهر کرد منم هر چی گفتم بیا گفت بخواب صبح هم نرفت سونوگرافی برام نوبت بگیره منم اعصابم خورده، دیگه میخوام بیخیال بشم اصلا نخواستم بچه، انشالله شماها به مراد دلتون برسید من خسته شدم و دیگه اقدام ندارم، از دستش خییلی ناراحتم نمی‌فهمه 😭😭😭😭😭😭😭

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
ای بابا حالا وقت قهره خدا خیرت بده ظهر اگه خونس یه اقدام برو قطعا تاظهر فولی که سایز ۲۰بود آزادشده

بیخیال صبا جون دیشب دل درد داشتم تخمدانم داشت تیر میکشید بهش میگم دلم درد میاد تخمدانم تیر میکشه میگه بگیر بخواب خوب میشه میگم مگه اقدام نداشتیم میگه نه، دلم خیییلی گرفته خیلی که باید تنهایی دوش این همه استرس و فکر و خیال بدوش بکشم، حالم بده، همش میگم اون چند ماه که چندین تا فولی داشتم جرا نشد آه دلم گرفته فقط دلم گریه میخواد تمام فکر و خیال زندگیم شده اقدام، حسرت بستنی و ترشی به دلم بازم میگم اشکال نداره ولی یکی یهو برنامه بهم بزنه خیلی بهم فشار میاد 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
بیخیال صبا جون دیشب دل درد داشتم تخمدانم داشت تیر میکشید بهش میگم دلم درد میاد تخمدانم تیر میکشه میگ ...

طبیعیه مردا وقت اقدام نازشون میگیره

تو اگه زن باسیاستی باشی نباید بذاری بفهمه تخمک گذاری داری واسه اقدام رابطه میخوای

بذار فکرکنه یه رابطه عادی و عاشقانس.

منم شبی که باردارشدم بدترررررین رابطمون بود تو کل ۵سال زندگیمون بخاطر همین اصلا فکرنمیکردم بگیره ولی گرفت

الانم واسه بدبودن رابطه اون شب همش فکرمیکنم دختره

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
دلم خیلی گرفته دلم فقط گریه میخواد خسته ام اصلا مغزم نمی‌کشه از بس فکر کردم و کیت زدم، حالم از کیت ب ...

سلام عزیزم خوبی

ببین یه واقعیتی رو ما خانوما باید قبول کنیم مردها نسبت به این جورمثال بیخیال هستن حالا ما نباید بیشتر تیزشون کنیم

تواین حول وحوش تخمک گذاری بزاریم به فرمانروایی شونو زورگویشون برسن بعدا حالشونو بگیریم

درهرصورت باهاش حرف بزن چهارتا عزیزم ،فداتشم بگو که باهات همکاری کنه زحمات ورژیمت سر لجبازی هدر نره

بهش بگو طبیعی تا یک سال نشه

من الان مشکلی ندارم همسرمم مشکلی نداره ولی ۶ماه اقدامیم نشده

چاره ایم نیست بجز صبر وتحمل

ماشاالله اینجا همه استادن ،مرد رو فقط باید رام کنی تا به خواستت برسی واگه تونستی لِمش رو بفهمونی هرچی بگی گوش میکنه اما لجبازی راه به جایی نمیبره

طبیعیه مردا وقت اقدام نازشون میگیره تو اگه زن باسیاستی باشی نباید بذاری بفهمه تخمک گذاری داری واسه ...

صبا اتفاقا ماقدام این ماهم منم خیلی بد بود به قول تو فکر میکنم شاید اگه حامله شم دختر باشه

اما اینهمه بچه های خداخواسته یعنی اونایی که پسر شدن همشون خیلی رابطه رومانتیکی داشتن؟

ببین دست خداست زهره(یوکابد)از اول تا آخر سیکلشم رابط داشته خداروشکر تو دلیشم پسره

مهم خواست خداست فقط همین

سلام عزیزم خوبی ببین یه واقعیتی رو ما خانوما باید قبول کنیم مردها نسبت به این جورمثال بیخیال هستن ح ...

خواهر من شوهرش ۳روز ماموریت رفته بود بعد ک اومده بود رابطش رمانتیک بود نینیش پسر شد😍ولی همیشه اینطور نیس.کلا شانسیه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
😍😍😍😍😍❤ وای فاطمه جون ی خوابایی دیدم داشتم بچمو شیر میدادم وای خدا چ حسی بود خوش بحال همه اونایی ...

من دیشب خواب دیدم خونه مامانم بودم ی پسر بچه هم بود.تو خواب پسرخالم بود. مامانم واسم سیسمونی گرفته بود هی داشت باهاشون بازی میکرد منم گفتم نکن هنوز بچم نیمده خرابش میکنی ی ماشین بود و ی چرخ خیاطی اسباب بازی😍😍

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
دلم خیلی گرفته دلم فقط گریه میخواد خسته ام اصلا مغزم نمی‌کشه از بس فکر کردم و کیت زدم، حالم از کیت ب ...

همون وسط دعوا کردین😮😮😮

ب زور راضیش میکردی

نه عزیزم اکه منظورت بین سیکل ها هست نمیخوردم  از اول بارداری ولی شیافشو استفاده کردم

فرقی ندارن همون منظورمه

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏

عزيزم فقط تنها راهش سياست هست 

اكثر مردا همينن 

با غصه خوردن راه ب جايي نميرسه انشاله كه بتوني إقداما خوبي بعد از اين داشته باشي ❤️

2706