2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013800 بازدید | 355184 پست
وااااای چطور میتونن ای خدا😟😢😭

نرگسی جان من ک میترسم از عواقب سقط عمدی ! با قتل عمد ک فرقی نداره🙁

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
من چی دارم بگم سامیار جونم در مقابل این حجم خوبی و خوش قلبی شما اصلا حرفهای شما مثل آبی که روی آتیش ...

قربونت برم خواهرنازنینم هیچ کاری،نمیکنم گلم با این حرفها شرمندم نکن ....

تو خواهر ودوست ماهستی شادی تو شادی ما غم تو غم ماست ❤

انشاءالله انقدر حالت خوب بشه که دیگه اصلا احتیاجی به هیچ قرص،ودارو و دکتری نباشه

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

هر روزبیا تاپیک ودرد ودل کن تا روز به روز سبک تر وراحت تربشی ماهم کنارت هستیم وبا جون ودل به درد ودل هات گوش،میکنیم فدات بشم خواهرگلم دوستت داریم ❤❤❤😘😘😘

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه الان واقعا حالم خوبه و راضیم و لحظه شماری میکنم دخترم بیاد بغلم. از این ناراحتم بیشتر که باید خدا ...

خدارو شکر ک حالت خوبه آیدا جون ایمانت قوی بوده ک ب موقع متوجه اشتباهت شدی همین کافیه خدا ارحم الراحمینه خطا بخشه ما صبرمون کمه خدا دسته گلای نازتو برات حفظ کنه آمین 

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
نرگسی جان من ک میترسم از عواقب سقط عمدی ! با قتل عمد ک فرقی نداره🙁

و ای وای دریا جان از تواقب بعدش...چه اتیشی که به زندگی ادم نمی افته😞😞😞😢😢😢😢راستی من اسمم فاطمه اس اسمه دخملم نرگس😍💜😊

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731
و ای وای دریا جان از تواقب بعدش...چه اتیشی که به زندگی ادم نمی افته😞😞😞😢😢😢😢راستی من اسمم فاطمه ...

چ اسم قشنگی داره دخترت!خدا برات حفظش کنه فاطمه جان😍😍😍😍

آره عزیزم ما قدیما ی همسایه داشتیم فامیلشون ی سقط عمدی انجام میده دوتا پسر و ی دختر داشت با فاصله خیلی کم از اون ماجرای سقط

ی دختر و ی پسرش موقع رد شدن از خیابون ماشین زیرشون میگیره در دم فوت میکنن می مونه ی پسر براش ک اونم با ماشین تو جاده تصادف می‌کنه خیلیا میگن ن اینا رو ربط ندین ب هم خرافاتی نباشین ولی اینا حقیقته نباید نا شکری کرد وقتی خدا داده حتما مصلحتی بوده چرا باید زندگی ی مخلوق رو ازش بگیری؟

سلام بچه هاااااااا وسوسه شدم الان بیبی چک زدم.. با اینکه مایعاتم خورده بودم.. همون چند ثانیه اول مث ...

ای جانم چه خبر خوبی گرفتم خواب از سرم پرید ۰🥰🥰🥰

گلدونه جونم بهت تبریک میگم خواهر عزیزم انشاءالله بسلامتی وبادل خوش این دوران رو بگذرونی وگل پسرت رو سالم وسلامت بگیری بغلت خیلی خیلی برات خوشحالم خیلی❤❤❤😊😊😊

امروز حتما برو آز بده حتی اگه عدد پایین هم بود نگران نشو بالای ۲۵ یعنی بارداری خیالت راحت فقط حتما صبح برو  آز.

بازم بهت تبریک میگم دوباره مادرشدنت رو انشاءالله قسمت همه ی منتظرهای تاپیک این لحظه های خوب وناب وبی نظیر

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
چ اسم قشنگی داره دخترت!خدا برات حفظش کنه فاطمه جان😍😍😍😍 آره عزیزم ما قدیما ی همسایه داشتیم فامیل ...

مرسی عزیزم هدیه ی اقاست از اون گرفتمش نذر کردم پسر دار شدم بزارم محمد مهدی😊😍...اره من خیلیییییی اعتقاد دارم دریا جون به نظرم نباید ناشکری کرد...یا اگه بچه ای نمیخوان باید بیشتر مراقب باشن😞😞

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
مرسی عزیزم هدیه ی اقاست از اون گرفتمش نذر کردم پسر دار شدم بزارم محمد مهدی😊😍...اره من خیلیییییی اع ...

چه هدیه قشنگ و با ارزشی ! انشالله داداش دختر نازت هم میاد و نذرتو ادا می‌کنی عزیزم 🙏

2740
چه هدیه قشنگ و با ارزشی ! انشالله داداش دختر نازت هم میاد و نذرتو ادا می‌کنی عزیزم 🙏

مرسی عشقم همچنین تو هفته ی بعد رفتم جمکران حتما دعات میکنم اگه لایق باشم😍😊🙏

وای خدایا ناامیدم نکن ترو خدا دعام کنید😭😭😭😭

حتما دعا گوتیم عزیزدلم امروز مدام توفکرم بودی انشاءالله صبح که اومدم تاپیک با بی بی مثبتت روبه رو بشم واز فرط خوشحالی اشک بریزم ای خدا به بارانم معجزت رو نشون بده 

انشاءالله بارداری باران جونم وانتظارت به پایان میرسه و  اسم تو وگلدونه رو با هم از لیست انتظار به لیست باردارها انتقال میدم ❤🥰🤲

انشاءالله از این به بعد فقط توی تاپیک خبرهای خوب وخوش  بشنویم اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

مرسی عشقم همچنین تو هفته ی بعد رفتم جمکران حتما دعات میکنم اگه لایق باشم😍😊🙏

ممنونم فاطمه جان خوش ب سعادتت عزیزم حتما همه منتظرا رو دعا کن انشالله خودتم بارداری و محمد مهدی عزیز بزودی میاد بغلت

اخه تعجب میکنم از کیست😭😭😭گلوکوفاژ میخورم گرمی هم‌تپی پری میخورم و به سردی لب نمیزنم ولی هیچی به ه ...

رز قشنگم من نمی تونم همه ی پست هارو بخونم چون زیادن صفحه ها ومن عجیب خوابم گرفته 

فقط خواهر دیدم نوشته بودی فولی ۲۴ وکیست 

کیست که مشکلی برای بارداری ایجاد نمیکنه بخدا فقط کافیه خدابخواد خیلی ها با دستگاه باردار میشن حالا توبخاطر کیست ناراحتی خواهرم؟

نبینم غمت رو ؟

از امشب برو اقدام اون فولیکولت خیلی هم عالیه همه چیز رو بسپر بخدا خدا خودش انشاءالله بهترین هارو برات رقم بزنه عزیزدلم 

مطمئنم خیلی زود دوباره مامان میشی ❤🥰

مامان یه گل پسر ناز وسالم 😘😊❤

سلاممم به همه وای گلدونه جونم تبریک میگم منم دقیقا امروز بی بی گذاشتم مثله تو رژان بود و همینجوری رن ...

انشالله این ماه سه تا مامان داریم گلدونه و شما و باران جان🙏😍😍

ممنونم فاطمه جان خوش ب سعادتت عزیزم حتما همه منتظرا رو دعا کن انشالله خودتم بارداری و محمد مهدی عزیز ...

مرسی عزیزدلم....😍😍😍😍😍😍انشاالله قسمت خودت یه گلپسر سالم و صالح

انشالله این ماه سه تا مامان داریم گلدونه و شما و باران جان🙏😍😍

انشاالله 😍😍😍😍😍😍خیلی دوست دارم با بچه های تاپیک باردار باشم

2706