2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان اگ کمبودش داری بخور حتما چه اشکالی داره؟؟من الان ک باردارم هم دارم میخورم کمبودش ک خیلی بده

آخرین بار رفتم دکتر ویتامین دی ۱۰ بود.فکر کنم ۳ یا ۴ تا ۵۰۰۰۰ خوردم.بازم پس بخورم.

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...

خدایا ::

♡❤

شاد کن دلی را که گرفته و دلتنگه،،،

بی نیاز کن کسی را که به درگاهت نیازمنده،،،

امیدوار کن کسی را که به آ ستانت ناامید است،،،

بگیر دستانی که اکنون بسوی تو بلند است،،،

مستجاب کن دعای کسی که با اشکهایش تو را صدا می زند،،،

حامی اون دلی باش که تنها شده،،،

دستگیر کسی باش که درمانده است و دستاش رو به اسمونت درازه،،،

با دستهای مهربانت ،،،

با تمام قدرت و عظمت و تواناییت ...

۩ آمین یا رب العالمین ۩

...........

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
آخرین بار رفتم دکتر ویتامین دی ۱۰ بود.فکر کنم ۳ یا ۴ تا ۵۰۰۰۰ خوردم.بازم پس بخورم.

اوووو ۱۰ خیلی کمه به نظرم ی از بده ک اگ زیر ۳۰ بود طبق رنجش دارو بگیری مثلا الان ویتامین دی ۱۰ باشه روز ۵۰۰۰۰ خوبه ولی بین ۲۰ تا ۲۸ باشه دوز ۱۰۰۰ کافیه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
واییی چه بد!!!! معلومه انامالی درسته احتمالا بند ناف و اشتباهی دیدن...خیلی بده اینجوری ادم دودل میکن ...

اره خیلی خوشحال شدیم دوتا پسر داشت تعریف نباشه خاهرم خیلی خوشگله😁😊خیلی ذوق داشتیم دختر داشته باشه ببینیم قشنگ میشه یا ن😆😂البته اول سالم باشه🙏🏼

ایشالا نی نی تم اول سالم باشع بعد هرچی دلت میخاد اون باشه..ب منم خبر بدین ممنون میشم😘💜

تحریک تخمدان

واااا نشنیده بودم 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
منکه همش میگم وای من نازام بچم نمیشه خودمم داغون کردم با این فکر😂😂

ن این حرفا رو نگو.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2740
اوووو ۱۰ خیلی کمه به نظرم ی از بده ک اگ زیر ۳۰ بود طبق رنجش دارو بگیری مثلا الان ویتامین دی ۱۰ باشه ...

ویتامین د من 70 بود 😐

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

خدایا دل همه دوستاموشادکن🙏🙏حاجتاشونورواکن🙏🙏دردشونودواکن🙏🙏قرضشونواداکن🙏🙏مریضاروشفابده🙏🙏اونوقت آخر همه یه گوشه چشمی هم ب من نگاه کن🙏🙏😭

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  

سلام به همه خانمای گل. من ماه پیش برای یک دوره فقط قرص ال دی مصرف کردم .  چهارتا قرصم فراموش کردم بخورم. سر موعد پریود شدم و منظم بود مثل قبلا. سوالی که دارم اینه که واسه این ماه اقدام به بارداری کردم شدنیه یا ن

اره خیلی خوشحال شدیم دوتا پسر داشت تعریف نباشه خاهرم خیلی خوشگله😁😊خیلی ذوق داشتیم دختر داشته باشه ...

به سلامتی ..انشالله یه دختر خوشکل مثه مامانش بشه..چیم عزیزم اگ جنسیت و بهم گفتن حتما میام خبرت میکنم

الهم صل علی محمد و ال محمد
اگ مامایی میخوندم خوب بود فکر نمیکردم ی روز اینقد درگیر پزشکی و نازایی بشم والا دکتراش و میگرفتم 😅

اعظم ببخش من هي سوال ميپرسم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

ميگم قطره ويتاگنوس خوبه؟ واسه مني كه تنبلي خفيف دارم؟ 

با لووتيروكسين دوفاستون متفورمين تداخل نداره؟

واسه تعيين جنسيت تداخل ايجاد نميكنه؟ 

اگ مامایی میخوندم خوب بود فکر نمیکردم ی روز اینقد درگیر پزشکی و نازایی بشم والا دکتراش و میگرفتم 😅

و يه سوال ديگه، ميخوام اين ماه به گفته گونش جون بومادران و تخم هويج و پنج انگشت رو باهم قاطي كنم دم كنم بخورم؟

اينا با متفورمين تداخل نداره؟

اخه شنيدم نبايد شيميايي با گياهي باهم خورد

2706