2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013817 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها یه سئوال ! هفته گذشته من و همسرم آزمایش خون دادیم ، هردومون ویتامین د مون خیلی کم بود من ۲۶ و همسرم ۳۶ به نظرتون قرص مصرف کنیم یا بزاریم بعد اقدام ؟! البته کلسترولمون هم یکم بالا بود !!! فک کنم همش به خاطر این رژیم پسر زاییه😕

خدای مهربان و بخشنده ! من با تمام وجودم به تو اعتماد دارم . ♾🧿✨💫
شما کی اقدام داری؟؟

امروز روز ۱۳ سیکلمه ! ظهر کیت میزنم ببینم چجوریاست !!! اما چون سیکلم سی روزه است احتمال میدم فر دا پس فردا کیتم مثبت بشه و باید اقدام کنم . شما چی؟!

بچه ها یه سئوال ! هفته گذشته من و همسرم آزمایش خون دادیم ، هردومون ویتامین د مون خیلی کم بود من ۲۶ و ...

عزیزم من زیاد نمیدونم.ولی برای منم خیییلی کم بود.برای من ۱۰ بود دکتر بهم قرص داد.دوستان اینجا میگفتن مهمه ویتامین د.به دکتر نشون ندادی؟

خدایا شکرت🙏🌹و آرزویی که آرزو ماند...
امروز روز ۱۳ سیکلمه ! ظهر کیت میزنم ببینم چجوریاست !!! اما چون سیکلم سی روزه است احتمال میدم فر دا پ ...

من امروز ۷ پریمه.هنوز وقت دارم.ولی موندم چیا بخورم دیگه.

2740
عزیزم من زیاد نمیدونم.ولی برای منم خیییلی کم بود.برای من ۱۰ بود دکتر بهم قرص داد.دوستان اینجا میگفتن ...

چرا دکتر قرص داد بهم ، اما چون تو نت خوندم برای تعیین جنسیت باید نسبت سدیم و پتاسیم از منیزیوم و کلسیم بیشتر باشه واسه همین منم هنوز نخوردم قرص رو 

چرا دکتر قرص داد بهم ، اما چون تو نت خوندم برای تعیین جنسیت باید نسبت سدیم و پتاسیم از منیزیوم و کلس ...

من خوردم.آخه میگن تو تخمک گذاری تاثیر داره.یعی اشتباه کردم خوردم؟؟

2706