2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013971 بازدید | 355184 پست
سونو قبلیا کیستو ندیدن؟😮

نه دفعه اول سونو قلب بود که خونریزی افتادم اورژانسی رفتم فک کنم زیر اونهمه خون دیده نشده بودالانم انگار بزوردید فک کنم تو سونوم ننوشت گفت زیاد بزرگ نیست

نه اواین اقدامم دکترگفت 14ساعت بعداقدام باشه شرایط جورنشد 20ساعت بعد تزریق اقدام کردم

آره راست میگی.

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دفعه اول سونو قلب بود که خونریزی افتادم اورژانسی رفتم فک کنم زیر اونهمه خون دیده نشده بودالانم ان ...

حالا این کسیت چ جوری از بین میره؟؟

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
2728
با پریودی دفع میشه برا باردارا هم نمیدونم احتمالا جذب بشه. 

دومین اقدامت چند ساعت بعد امپول بود؟

چهل و خورده ای. فک کنم اقدام اولم گرفته

اگ ۲۳ کیست شده بنظر من اقدام دومت گرفته

2740

بچه ها رفتم پنج انگشت ،بومادران ،تخم هویج فرنگی گرفتم 

عطار گفت اینا خیلی عالیه برا مشکلات تخمدان 

فلفل سیاه هم گرفتم با خرما قورت بدم 

سیاهدونه هم گرفتم با عسل مصرف کنم هرچند سیاهدونه عسل برا من تا حالا کاری نکرده 

الان لیستو برات میزارم تا اینجا خونده شده.فردا بر طبق این لیست باید واسه منو تبسم خونده بشه. صباجوو ...

اهان باشه عزیزدلم متوجه شدم .امروز برای هر سه نفر میخونم .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
میتونی امشب برا طلا هم بخونی از فردا با لیست همراه میشی دیگه

لیست ودیر دیدم عشقم اشکالی نداره امروز برای هر سه نفرتون میخونم تا باهاتون همراه بشم.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
بسلامتی خداروشکر عزیزم انشالله گل پسرت صحیح و سلامت بغل بگیری 

مرسی عشقم..انشالله بهترینابراتون رقم بخوره

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
ای جون دلم. خدا برات نگهش داره خییییلی تبریک میگم عزیزم

مرسی عزیزپ انشالله توهم بری صدای قلب توراهیتوبشنوی

اره عزیزم خوبم اون ماه اول اقدامم بود الان ماه چهارمم تو جاده خودم پشت فرمون بودم یه از خدا بی خبر ...

خدابخیرگذشته عزیزم...نمدونم والاچی بگم میخاست بری دکتربهش بگی

2706