2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست
عزیزم علیرام بزرگ شده به جای من ببوسش .برام دعا کن .منم عاشق امام رضام اسمش بیاد گریم میگیره دیدم نو ...

عزیزدلم الهی که زودتر حاجت روا بشی و یه پسر سالم خدا بهت هدیه بده صبور باش و آرامش داشته باش

آره عزیزم منم عاشق امام رضام و دلتنگ

يا امام رضا...بطلب❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شیر هم نمیخرم فقط زمان بارداری دخترم به اجبار 8ماهی خوردم

وااای من عاشق شیر محلی ام ولی بخاطر رژیم که نمیتونم بخورم واقعا اذیت میشم

برا دخترام میگیرم هر بار در یخچالو باز میکنم میبینمش عذاب میکشم😭😭😭😭😭

خدایا! شکرت ب خاطر همه چی 🙏خدایا! فرزندان مون هدیه هایی هستن از طرف تو پس کمک کن ب بهترین نحو اونجور ک ❤تو دوست داری ❤تربیت شون کنیم ،خیلی از دوستانم منتظر این هدیه های شیرینت هستن بعضیا چندین ساله منتظرن خدایا دامن همه شونو سبز کن و دلشونو شاد کن 🙏
2728
تیکرتم عوض کن ابی بهت بیشتر میاد💙💙💙💙

😄حرفات خیلی قشنگه ولی من روحیم حساسه اینجوری حرف میزنی دل میبندما 😍

بعدا بفهمم دختره شکست عشقی میخورما😅

اگه دختر باشه که خودمو براش آماده کردم وناراحتی ندارم.

اکه هم پسر بشه که خدا واقعا سوپرایزم کرده و از خوشی دق میکنم.

خدایا تا لحظه مرگم سایه ی پدرومادرمو رو سرم نگه دار.
حالا چرا گریه میکنی؟دختر قوی باش ان شاءالله این ماه با قدرت پیش برو نتیجه میگیری به امید خدا🙏

آخه این همه امید پنج تا فولیکول و آمپول، اقدام دوباره از اول، ناراحت اینم که میگن بعد 14 روز بی بی درسته اما واسه من هاله هم ننداخت 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2738

دوستای عزیزم یه چندروزی نبودم ولی نوبت هرکس که بوده ذکرها رو گفتم انشالله همگی حاجت روا بشیدالتماس دعای زیاد دارم ازتون

🌷🌷

مشهد،حرم،ورودی باب الجوادتان..... آقا عجیب دلم گرفته برایتان
راستی بهت گفته بودم علیرام لحظه اول دیدی حتما دعام کن گفتی حتما یادم نمیره دعا میکنم یادت بود

روزی که بعد زایمان اومدم اینجا گفتم عزیزم تقریبا میشه گفت تک تک اسم بردم همتونو بلهههه اسم شماروهم بردم 

اون روز تمام فکرم اینجا و شماها بودین

يا امام رضا...بطلب❤️
اونکه کیت تخمک گذاری بود ولی من روز موعدم زدم منفی بود چطور یه هفته به پری میخوای نشون بده سریع&nb ...

فاطمه جان اشتباه از سطلل برداشته بودم دوباره گذاشتم بی بی چکم کاملا منفی بود 

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

ی چیز بگم 

من سر دخترم رفتم سونو اولین بار گفتن پسره 

بعد با مامان خدابیامرزم میخواستیم بریم خرید سیسمونی

ی سونو غربالگری بد چی بود رفتم گفت دختره 

من خیلی خوشال شدم 

دوست نداشتم اون زمان پسردار بشم ولی شوهرم رنگش قرمز شده بود

2706