2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
از من هم نفخ هست با خودم میگم اخه چیز نفاخی هم نخوردم بعد یه هفته س نمیدوم چرا لبم خشک و پوسته پوسته ...

انشالله ک علائم بارداریه😍😍😍😍🙏

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
بارداریت مبارک ماهور عزیزم. از علایم بارداریه

مرسی فداتشم 

ممنون که انقد بهم‌انرژی مثبت‌میدی عزیزم 🌹🌹😘😘😘😘😍😍😍😍

هواتو از سرم بیرون نکردم تو تنها حسرتم روی زمینی😔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهش فک نکن عزیزم..قرارنیس همه مثل هم باشن بدناباهم فرق میکنه...نیش بدونم جقدجداساری واست انجام دادن

فاطمه جون خوبی عزیزم. من همچنان لکه بینی دارم متاسفانه بنظرم زیاده بخصوص وقتی گلاب به روت دسشویی 2دارم همینجور ازم مایع سیاه بیرن میاد ازترس انگاردارم بالا میارم چرامن بهترنمیشم😭😭

2728
فاطمه جون خوبی عزیزم. من همچنان لکه بینی دارم متاسفانه بنظرم زیاده بخصوص وقتی گلاب به روت دسشویی 2دا ...

یه سربرو زایشگاه عزیزم تاآمپولی چیزی بهت بدن خووو...من جاتوبودم الان میرفتم..تاخیالت راحت بشه

یه سربرو زایشگاه عزیزم تاآمپولی چیزی بهت بدن خووو...من جاتوبودم الان میرفتم

وایی نه ازبیمارستان هراس دارم. فقط وقتی میرم سرویس لک میبینم و خصوصاوقتی شکمم کارمیکنه یکم بهم فشارمیاد زیاد میشه یعنی لک های زیاد بد؟ من اکثرا اینجوریم که😭😭.پس فردامیرم سونوو ازمایش. 

نمیدونم چرا جواب نمیدن 😏 چون ۳تا بیست و هفتم فکرکنم باید ۳تابخونیم عزیزم

من لیستو گذاشتم

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2740
سلام قربونت برم، خودت و پسرت خوبین ؟ به خاطر اینکه موهاش در بیاد میگی؟ نه والا ما کچلش نکردیم، پسرم ...

قربونت عزیزم 

منم شنیدم میگن سنت پیامبره خوبه که کچل کنی , البته هفت روزه باید باشه . الان من همینجور میگم موهاش پرپشت تر بشن , موهاشم خوبن فقط کرکی هستن , الان نمیدونم چکار کنم و با چی بگیرم

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
وایی نه ازبیمارستان هراس دارم. فقط وقتی میرم سرویس لک میبینم و خصوصاوقتی شکمم کارمیکنه یکم بهم فشارم ...

کم شربت منیزیوم بخور تایبوست نداشت باشی..اگ.همیش اینجوریه نکران نباش عزیزم ...هماتوم بعضیاتاآخربارداری لک بینی دارن

کم شربت منیزیوم بخور تایبوست نداشت باشی..اگ.همیش اینجوریه نکران نباش عزیزم ...هماتوم بعضیاتاآخرباردا ...

خودم یکم ترس دارم.نمیتونم نمازم درست حسابی بخونم دعاکنم اروم بشم. ممنونم فاطمه جون برام دعاکن حالم خوب نیس معده امم داغون خیلی دارم اذیت میشم😔

خودم یکم ترس دارم.نمیتونم نمازم درست حسابی بخونم دعاکنم اروم بشم. ممنونم فاطمه جون برام دعاکن حالم خ ...

حق داری عزیزدلم حق داری..انشالله ک چیزمهمی نیست و ب زودی جذب میشه عزیزم..انشالله ب همین شب عزیزروز ب زوز حالت بهتربشه🙏🙏