2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013973 بازدید | 355184 پست
عشقم من پنج تا فولی نزدیک هم دارم 16،17،18 19،20 خب یعنی یدونه کافی نیست؟؟ 

حسم میگه اون 16، 17 نمیگیره بقیه میگیره

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا یکی حتما ازاد میشه ولی من بودم دوتاشو‌میزدم چند تا ازاد شه بلکه دوتاش بگیره 😂

وسوسه نکن برم بزنم 😂

بلاخره اومدی پسر گلم 😍مامان خیلی منتظرت بودم عزیزم 😍😍😍😍😍😍خدایا شکررررررررررررررررت خیلی دوستت دارم ممنونم از هدیه ات سلامت برسون بهم الهی آمین 🙏
2731
انشالله عزیزم این ماه نتیجه بگیریم  برم کیت بذارم تا امپولارو نزدم ببینم چی تشون میده

من دیروز ساعت 5 عصر کیت زدم هاله انداخت قبل امپول

بله عزیزم احتمالش هست دوقلوبشه احتمالش هست ببخشیدهاباردارم نشی ...برویکی بزن خیال خودتوراحت کن

فاطمه جونم یادته گفتم اجیم اورژانسی خورده؟ آمپولم زد خبری از پری نشدیه پسر داره. اومد سونو دکتر سونو گفت حامله ای اجیم گفت نه سونو رحم دارم. باکمال تعحب سونوگراف گفت خانم شما دختر دارین تو شکمتون 4ماهم ردکرده😂😂😂

چرا یکی حتما ازاد میشه ولی من بودم دوتاشو‌میزدم چند تا ازاد شه بلکه دوتاش بگیره 😂

خب الان که دیشب ساعت 12/30یدونه زدم الان میشه بزنم؟؟؟ فاصله دار میشن؟ 

من ک چند تا فولی داشتم دکتر میگفت ۲ تا با فاصله ۱۲ ساعت بزن...ک ی شک دوباره باشه ازاد بشه...با چند ت ...

مهرسا جان بیا عشقم 

2740
لطفاهرکی پستمومیخونه ازنه دل برام دعاکنه الان خون پری اومد خیلی حام بده خیلی دترم دیوونه میشم آخه یه ...

عزیز دلم خیلی نگرانت شدم ان شالله حضرت فاطمه خودش کمک خودت تو دلیت کنه .حتما بیا از خودت خبر بده 🙏🙏😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
من ک چند تا فولی داشتم دکتر میگفت ۲ تا با فاصله ۱۲ ساعت بزن...ک ی شک دوباره باشه ازاد بشه...با چند ت ...

@مامان_مهرساخانم    

مامان ستایش جون الان رفتم دستشویی یه ذره خون پری اومد شیاف گذاستم بنظرت چیکارکنم😭😭😭😭

فاطمه جان منم شرایط شمارو داشتم سر دخترم فقط باید بخوابی و استراحت مطللللق کنی تا سه ماهت تموم بشه، من آمپول پروژسترون میزدم

خب الان که دیشب ساعت 12/30یدونه زدم الان میشه بزنم؟؟؟ فاصله دار میشن؟ 

اره میشه بزنی اره دیگه قطعا اگه ازاد نشده باشه یکیش ممکنه با فاصله ازاد بشن 

من الان کیت زدم باورت میشه انگار ده سال مونده به تخمک گذاریم اصلاااا رنگ نمیگیره تا الان این اتفاق نیوفتاده برام همیشه کیتام خط پایینش رنگ داره حالا کمرنگ و پررنگیش بسته به روز سیکلم تغییر میکنه اما الان اصلا رنگ نداره

اره میشه بزنی اره دیگه قطعا اگه ازاد نشده باشه یکیش ممکنه با فاصله ازاد بشن  من الان کیت زدم ب ...

من مدیکور گرفتم الان برم بزنم؟؟؟ 

لطفاهرکی پستمومیخونه ازنه دل برام دعاکنه الان خون پری اومد خیلی حام بده خیلی دترم دیوونه میشم آخه یه ...

خاک توسرم.کاش بودم سبزوارمیومدم مراقبت بودم.ای خدا.انشاالله که بچت سالم میمونه عزیزم😢

من مدیکور گرفتم الان برم بزنم؟؟؟ 

پاشم آمپول و بزنم 😂 هر چی بشه خدا خودش هست تا خ دا نخواد شش قلو هم نمیشه یه قلو هم نمیشه.ولی دلم میخواد باردار بشم و پسر سالم، 

2706