2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013702 بازدید | 355184 پست
میگم ببخش من بعضی صفحات رو نخوندم. یه بارم سوال کردم دوستان جواب ندادن، بانو۱۲ چه کار کرد باردار شد ...

آره عزیزدلم باردار شد بچشم یه گل دخمل شد والان فکرکنم یک سالشه یا نزدیک یک سالشه .

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
آره عزیزدلم باردار شد بچشم یه گل دخمل شد والان فکرکنم یک سالشه یا نزدیک یک سالشه .

آخه عزیزم. پسر میخواست.

سامیار جون یعنی با قرص و آمپول و رژیم پیش رفته بود

😔😔😥😥😥😥

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چکار کنیم پس🤔

کن لما لا ترجو أرجى.....امام على عليه السلام : به آنچه اميدش را ندارى اميدوارتر باش؛ زيرا كه موسى عليه السلام رفت كه براى خانواده اش آتش برگيرد اما [در آن جا] خداوند عزّ و جلّ با او به سخن در آمد و او پيامبر برگشت .(در نا امیدی جای بسی امید است)
نه نمیدونم چرا هر دکتری میرم هیچی بهم نمیدن نه قرص نه امپول

خوب وقتی بدون محرک فولیکول بالغ نداری یا اصلا فولیکول نداری باید محرک مصرف کنی مثل کلومیفن لتروزول وبعد ۱۱یا ۱۲ سیکل بری سنو وآمپول ازاد سازی بزنی وبری اقدام ‌.چون سیکلت ۳۱ روزست باید ۱۱ تا۱۲ بری سنو با خوردن لتروزول کلومیفن سیکلت کوتاه ترمیشه.

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2731
خوب وقتی بدون محرک فولیکول بالغ نداری یا اصلا فولیکول نداری باید محرک مصرف کنی مثل کلومیفن لتروزول و ...

خب من تاالان دکتر میرفتم هیچکدوم از دکترایی که رفتم این قرص و امپولارو بهم ندادن.

خدایا شکرت
خوب وقتی بدون محرک فولیکول بالغ نداری یا اصلا فولیکول نداری باید محرک مصرف کنی مثل کلومیفن لتروزول و ...

پس بنظرتون چرا دکتر برای من و خواهرم و دوستم با اینکه فولیکولامون در حد معمول و قابل قبول بودیم بازم محرک نوشت؟؟؟

اینم بگم که همین دوستم که فولیاش خوب بود چندین ماه محرک استفاده کرده بود آخرش هم دختردار شد

و حالا هم رفته دکتر، بش گفته تخمدون سمت چپت از بین رفته و باید جراحی بشی😔😔

2740

دور از جون همتون عزیزانم

همه تون در پناه خدا باشید

آخه عزیزم. پسر میخواست. سامیار جون یعنی با قرص و آمپول و رژیم پیش رفته بود 😔😔😥😥😥😥

اره گلم همه چیز روموبه مو رعایت کرده بود رژیمش خیلی سفت وسخت بود قبل تخمک گذاری رفت سنو فولیکول ۲۴ داشت اومد یه دونه امپول زد ووقتی کیتش دوخط هم رنگ شد ۱۲ ساعت بعدش رفت اقدام ۳۶ ساعت بعد آمپول ۱۲ ساعت بعد مثبت شدن کیت سه روز پشت سرهم اقدام کرد .وخدا گل دخملش رو بهش هدیه داد 

فقط بانو نبود نیکا کیانا اولدوز مریناز همه ی اینا رژیم سفت وسختی داشتن وبا کیت وسنو پیش رفتن تخمک گذاری روپیدا کردن وتو روز تخمک گذاری اقدام کردن اما خواست خدا چیز دیگری بود براشون ویه گل دخمل بهشون هدیه داد❤😊

خب من تاالان دکتر میرفتم هیچکدوم از دکترایی که رفتم این قرص و امپولارو بهم ندادن.

ولی برعکس بچه های اینجا حتی با اینکه خودشون تخمک دارن ومشکل ساخت تخمک رو ندارن بازم دکترهاشون  کلومیفن ولتروزول بهشون میده واکثریتشون با همین قرص ها وامپول ها جواب گرفتن وباردارشدن .

کدوم شهر هستی گلم؟

میشه این داروهارو سرخود استفاده کرد؟

نه عزیزم باید زیر نظر پزشک مصرف کرد .

پس بنظرتون چرا دکتر برای من و خواهرم و دوستم با اینکه فولیکولامون در حد معمول و قابل قبول بودیم بازم ...

اینجا هم همین طوریه برای بچه های اینجا مینویسن با اینکه سیکل های منظمی دارن 

به نظر من برای اونایی که سیکل های منظم و فولیکول های خوبی دارن بخاطر این محرک مینویسن که بتونن آمپول آزادسازی بدن وزمان تخمک گذاری دستشون بیاد .بیشتر به نظرم بخاطر موفقیت بیشتر توبارداری وجنسیت این کارومیکنن.

من همیشه به تیکرت نگاه میکنم از ۲۴ و۲۵ هفته مونده بود نگاه کردم ومنتظر این روزها بودم که بنویسه ۷ هف ...

واقعا چقدر بارداری طولانیه !! اگه دوست دارم زود تموم بشه بخاطر ترس و استرسمه و مشکلاتی که باهاش دست و پنجه نرم میکنم خدای نکرده ناشکری نمیکنم. خداروشکر تا ب اینجا رسیدم ،ان شاالله مابقیش هم بخیر بگذره. 

ممنون دوست خوبم از توجه و لطفی که همیشه بم داری . واقعا نمیدونم چطور ازت تشکر کنم 😙😙قربون دل پاک و مهربونت😙😙 

ان شاالله روزی برسه که تو هم عکس کاکل زریتو واسمون بزاری 

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
اینم بگم که همین دوستم که فولیاش خوب بود چندین ماه محرک استفاده کرده بود آخرش هم دختردار شد و حالا ...

آره خوب محرک هاهم خلاصه ضررهایی دارن برای بدن.

اونایی که احتیاج دارن ومجبورن به نظرم اشکالی نداره بخورن چون برای این دسته فایدش بیشتره تا ضررش

ولی اونایی که سیکل منظمی دارن فولیکول خوبی دارن هرماه تخمک گذاری انجام میدن به نظر من خیلی طبیعی وبدون قرص وآمپول وسنو پیش برن بهتر وزودتر جواب میگیرن یا لااقل فقط بخاطر اینکه زمان تخمک گذاری دستشون بیاد یه سنو برن قبل تخمک گذاریشون‌.

2706