2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013801 بازدید | 355184 پست
سلام گلم.توخوبی؟بسلامتی مسافرتت تموم شد؟نی نی پلاس خیلی هنگ میکرد.بچه هاتووات گروه زدن ولی من نرفتم. ...

مرسی عشقم خوبم شکر خدا.اره حنانه گفت.اره دیگه برگشتیم.تو چرا نرفتی؟

راستی کی قراره بی بی بزنی ان شااله؟

عزیزم توی خیلی موارد با عمل واریکوسل اوضاع بدتر میشه. معمولا واریکوسل درجه سه رو با شرط و شروط عمل م ...

راستش تشخیص واریکاسل و از رو سنو چیزی نگفتم  احتمال دادم😁 چون روی همه پارامتر های اسپرم تاثیر گذاشته احتمال واریکاسل بیشتره..اگه گریدش بالا باشه خود دکتر تشخیص میده..منظورم برا کارینا این بود که اگه از واریکاسل باشه و اگه عمل کنه خوب میشه..اکثرا گرید بالاس ک همه اسپرم و خراب میکنه والا بعصی ها گرید ۱ دارن و راحت باردار میشن.با دارو هم جوتب میگیرن

الهم صل علی محمد و ال محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کدوم شهری..من خوزستانم .تهرانی نیستم عزیزم..ولی حتما ی ارولوزیت نشون بده خودش سنو میفرسته یا معاینه ...

مرسي عزيزم وقت گذاشتي

برام دعا كن 🤲🏻🙏🏻

خدایا اول خودت اخر خودت❤️❤️عشقم خانوادم❤️❤️
2731
نميرفت از بده همون يكبارم چون دكتر زنان گفت به زور اومد بعدشم چند بار ازش خواستم بره پيش دكتر اورول ...

وای به زور بفرستش بره دکتر یا خودت ازمایشش ببر ارولوزی ببین چی میگه...واقعا خودش ندید ک کل صفحه ازمایشش قرمزه...امان از این مردها ..عصر حتما ببرش..

باشه میگم نرمال مورفولوژی مگ نباید بالاتر از ۴درصد باشه؟

توی هر ازمایشگاهی رنجش فرق میکنه رنج ازمایشگاهی مهمه‌.طبق این ازمایشگاه پایینه...مطمعنن اگه توی روزیان بده ک رنجش ۴ درصده ایشون میشه ۲ درصد

بچش دختر بود؟

بله میدونم میخوام ببینم زایمان کرده یا نه

💖خدایا ازت ممنونم بخاطر دخترم و پسرم بهترین هدیه هایی که بهم دادی ممنون بخاطر سلامتیشون این شادی و خوشحالی منا نصیب و قسمت همه منتظرا کن انشالله💖
2738
مرسی عشقم خوبم شکر خدا.اره حنانه گفت.اره دیگه برگشتیم.تو چرا نرفتی؟ راستی کی قراره بی بی بزنی ان شا ...

من پریودشدم عزیزم امروز6سیکلمه....خداروشکر 🙏شوهرم مخالفه باشماره دادن بخاطرهمون نمیخام.ناراحتش کنم 

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
حدس ميزدم از حالت نگاه دكتر تعداد و تحركشون رو ميشه بهم بگين؟ اين چقدره و نرمال بايد چقدر باشه ممن ...

عزیزم تعدادش 14 هست و باید بالای 20 باشه 

سرعت آ هم کمتر از 2 هست که بهتره مجموع آ و بی 40 باشه آ هر چقدر بیشتر باشه بهتره 

مورفولوژی بالای 40 باشه که مال شما 30 هست 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
سلام دوباره فرستادم همه رو كامل

عزیزم آز اسپرم شوهرت یه کم خوب نیست 

سرعت و حجم و شکل اسپرم کمتر از مقدار معمول برو پیش دکتر اورولوژی باید معاینه بشه و دارو مصرف کنه و خیلی تقویت بشه 

دو سه هفته اي گذشته 😅 اره به نظر خودمم الان فكر نكنم باردار بشم اكثر كسايي كه ديدم پريود نميشن اكث ...

سلام عشق جون خوبی؟چن روزه نبودی؟چ خبر؟گل پسرمون خوبه؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم تعدادش 14 هست و باید بالای 20 باشه  سرعت آ هم کمتر از 2 هست که بهتره مجموع آ و بی 40 باش ...

سلام اعظم جون،خوبی

میشه رفتی سقا خونه برای منم دعا کنی،خیلی محتاج دعام

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲
2706