2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013865 بازدید | 355184 پست

بچه ها کسی هست من سوال بپرسم

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
اعظم جانم لتروزول سرخود خوردم تاحالا سابقه نداشته پنج روز تاخیر شانس منه  یه لتروزول کلن بلا ...

وای که چقد بدم میاد از لتروزول....انشالله که خیره ..اویشن دم کن بخور زودتر باز میشی..

الهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من پلیکیستیکم

هرماه روزی دوتا دوفاستون و متفورمین میخورم

الان ۴ ماهه اقدامم

سه ماهشو با لتروزول اقدام کردم

ماهه اولش که خرداد بود ۲۲ام‌پریود شدم

ماهه بعدش تو تیر ۲۱ام شدم

اما این ماه باید ۲۰ ام میشدم‌نشدم

چیکار کنم

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
سلام ماهور جون ۰۳۱۳۲۲۲۴۶۸۳این شماره دکتر طاهریانه.من ز زدم برنداشت فکر کنم بعدازظهراس فقط.زنگش بزن ...

شما پیش دکتر طاهریان میرید؟؟

🧚‍♀️فرشته خوشگل من 😘تو یک تکه کوچک از بهشت هستی🙏که از آسمان جدا شده *یک مشت شادی😍یک قلب پر از عشق❤
سلام بچه ها خوبين ميشه لطفا راهنماييم كنيد من سيكلام بين ٢٦ تا ٣١ متغيره ولي اكثرا ٢٧ روزس ه ...

ترشحات که دیگه غلیظ میشه اقدام کن..چون کیت جواب نمیدا با دماسنج هم امتهان کن روزی ک افت فشار داشتی اقدام گن

2740
اعظم جانم لتروزول سرخود خوردم تاحالا سابقه نداشته پنج روز تاخیر شانس منه  یه لتروزول کلن بلا ...

ای وای فاطمه جان حتما برو دکتر میفرسته سونو اگا کییت باشه امپول میزنه پری میاد ...حتمن برو عصری ...وای من چکار کنم 😭😭😭 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سلام بچه ها خوبين ميشه لطفا راهنماييم كنيد من سيكلام بين ٢٦ تا ٣١ متغيره ولي اكثرا ٢٧ روزس ه ...

امکانش که هست من دوماهه سیکلام از 29 روزه شده 25 روزه ،و روز 12 سیکل تخمکام ازاد میشه ،محرک خوردی؟؟

بپرس

من پلیکیستیکم

هرماه روزی دوتا دوفاستون و متفورمین میخورم

الان ۴ ماهه اقدامم

سه ماهشو با لتروزول اقدام کردم

ماهه اولش که خرداد بود ۲۲ام‌پریود شدم

ماهه بعدش تو تیر ۲۱ام شدم

اما این ماه باید ۲۰ ام میشدم‌نشدم

چیکار کنم

منم روزهای پریود گرمی زیاد بعد پاکی قلیایی میخورم بعد تخمک گذاری همه جیز...اخه ۱ سال بخوام رژیم بگیر ...

واي مشكله من همينه، من ٤ ماهه لب به شير و ماست نزدم 

قرص كلسيم سه ماهه نخوردم 

تازه من به بچه شير هم ميدم 

با خودم ميگم حتما پوكي استخوان ميگيرم ديگه....

ماه پيش اقدام كردم با وجود شرايط ايده ال باردار نشدم حالا اين هفته واسه دومين بار ميخوام اقدام كنم  بعد اقدام ميخوام شير و قرص كلسيم بخورم چون ممكنه حالا حالاها بازدار نشم استخونام دندونام  از بين ميرن ديگه

من پلیکیستیکم هرماه روزی دوتا دوفاستون و متفورمین میخورم الان ۴ ماهه اقدامم سه ماهشو با لتروزول ا ...

اون تاریخ پریودی ها با لتروزول  تنطیم شد وقتی قرص نخوری تاریخت کم و زیاد میشه...نگران نباش چند روز دیگه صبر انشالله بارداری

امکانش که هست من دوماهه سیکلام از 29 روزه شده 25 روزه ،و روز 12 سیکل تخمکام ازاد میشه ،محرک خوردی؟؟

نه عزيزم هيچي نخوردم

واي اگه ديروز يا امروز بوده باشه چي؟

به نظرت عصري برم سونو بدم؟

2706