2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013965 بازدید | 355184 پست
سلام امروزم زدم مثبت شد..  ولی چون مارکش با قبلیها فرق میکنه نمیشه با هم مقایسه کرد.. خط کنتر ...

انشالله بسلامتی عکسشو بزار ببینیم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزدلم.....والاسردرگم بودم .....فقط یه چیزدیگ من دوماهه دوروز زودتر پری میشم ..همیشه روز12میرم ...

فاطمه جان به نظرم    سیکل ۲۶ روزه  برا سنو رفتن  روز۱۲ دیره..روز ۱۰ یا ۱۱ برو .اون موقع دیگه ازاد شده

الهم صل علی محمد و ال محمد
2728

سلام خانما من از امروز وارد سه ماهگی شدم بدنم به شدت بی حاله مثل یه تیکه گوشت افتادم خوابم میاد حتی حال حرف زدنم ندارم از اینورم سرکارم چیکار کنم به نظرتون برم سرم بزنم بهتر میشم یا نه فقط استراحت میخواد؟

کیا اینجوری شدن چیکار کردن بهتر شدن ؟

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
سلام امروزم زدم مثبت شد..  ولی چون مارکش با قبلیها فرق میکنه نمیشه با هم مقایسه کرد.. خط کنتر ...

گلدونه جان به نطرم خودت و با بی بی ها اذیت نکن..بزرگترین علامت تاخیر ک شما داری..

حتما نی نی داره رشد میکنه...

سلام ماهور جون ۰۳۱۳۲۲۲۴۶۸۳این شماره دکتر طاهریانه.من ز زدم برنداشت فکر کنم بعدازظهراس فقط.زنگش بزن ...

شبنم جان به نظرت اگه من بخوام برم پیشش از قبل نوبت تلفنی میده؟؟ 

2740
ممنون عزیزم من زینک و سلنیوم و ای خریدم بخورم. ویتامین دی و فولیک اسیدبرا رژیم مشکل ندارن بخورم؟&nbs ...

ویتامین دی و اگه  کمبودش داری حتما بخور..روی تخمک گذاری تاثیر داره..

ممنون عزیزم من زینک و سلنیوم و ای خریدم بخورم. ویتامین دی و فولیک اسیدبرا رژیم مشکل ندارن بخورم؟&nbs ...

اسید فولیک هم بعضی ها میخورن بعضی ها هم میگن اسیدی میگنه..من بعد تخمک گذاری میخورم ک اگه جنین تشکیل شده خوب رشد کنه از مری تا تخمک گذدری نمیخورم

ویتامین دی و اگه  کمبودش داری حتما بخور..روی تخمک گذاری تاثیر داره..

ا

سلنیوم برا چیه؟ اینماه بخورم تاثیر داره یاباید ازقبلم میخوردم؟ ماههای قبل ای میخوردم. برگ کاسنی هم خوبه خریدم؟ 

شبنم جان به نظرت اگه من بخوام برم پیشش از قبل نوبت تلفنی میده؟؟ 

نمیدونم من زنگ زدم برنداشت میخوای بعدازژهر زنگش بزن ببین چ جوری نوبت میده

اگ کمکی از من برمیاد بگو

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
سلام خانما من از امروز وارد سه ماهگی شدم بدنم به شدت بی حاله مثل یه تیکه گوشت افتادم خوابم میاد حتی ...

خانما کمک   

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
نمیدونم من زنگ زدم برنداشت میخوای بعدازژهر زنگش بزن ببین چ جوری نوبت میده اگ کمکی از من برمیاد بگو

نه ممنون  ...خواستم ببینم تلفنی هم نوبت میده برا  هفته دیگه؟؟

نه ممنون  ...خواستم ببینم تلفنی هم نوبت میده برا  هفته دیگه؟؟

باید ازش بپرسی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙