2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013750 بازدید | 355184 پست
الهی قربونت برم میفهمم عشقم ولی اشوب الانم چیزی رو عوض نمیکنه با دعا و ذکر خودت سرگرم کن مگه من هف ...

حتماااا عزیرم .ان شااله خدا کمکم کنه و به خواستم برسم .به خدا همش در حال ذکر گفتن و دعا هستم .خوبماا یه لحظه استرس میفته تو جونم دیگه فکرم درگیر میشه.توکلم به خداس

خواهش عزیزم...راستی خیار شور خانگی بدون سرکه درست کن هر روز روی سفره ت باشه خیلی خوبه.

آره دکترم گفته روزی چهار پنج تا خیار شور و چهار پنج تا زیتون شور بخورم.....من هر روز میخورم ولی مال بیرونو....حالا نمیدونم باسرکه بوده یا آب نمک....اگه با سرکه بوده باشه چیمیشه یعنی...‌

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی عشقم لطف کردی واریکوسل تو ازمایش مشخص نمیشه حتما باید سونو باشه؟

آره فقط باید سونو بره تا معلوم بشه

و حتما با این وضعیتش باید هم سونو بره هم تحت نظر اورولوژ باشه

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
دیروز فعلا فقط سونو قلب رفتم شنبه وقت دکترمه واقعا 1 فروردین شد زایمانت؟ منم اتفاقا با شوهرم میگفتم ...

مگه واسه شما نزده تاریخشو ؟؟ 

من هفت هفته و سه روزمه ،،یک روز از شما جلوترم فقط 

😍خدایا شکرت 😍
مرسی عزیزم ولی مهرسا جون صفحه دومی نداره 

احتمالا ننوشته ..بعضی ازمایشگاها نمینویسن ولی ازمایش شوهر شما عالیه خیالت راحت بابت تحرکش .حالا باز یکم تقویتش کن کیفیت ش همینجور خوب بمونه 

الهم صل علی محمد و ال محمد
2740
سلام عزیزم میشه بمنم کمک کنین واسه منم ختم بگیرین که هرچی زودترباردار شم مشکل همسرم حل شه بچه دارشیم ...

حتمااا دعا گوت هستیم عزیزم .شماهم دعا کن که من به خواستم بریم .ان شاااله تو چله ای که بگیرم واسه بچه ها یه روزشو برای حاجت شما میخونم ان شااااله.الهی که به خدا امام غریبمون به زودی دلت شاد شه عزیرم.

من یه سوال دارم کسایی که اطلاعات دارن ممنون میشم جواب بدن من ماه پیش اقدام کردم واسه بارداری بعد منتظر بودم که آخر ماه بشه بی بی چک بزنم ولی  یهو 15 روز زودتر از تاریخم پریود شدم میدونید ممکنه علتش چی باشه؟؟

دلم مي خواهد يک دختر داشته باشم.?دختري با موهاي بلند مشکي و چشم هاي درشت خندان. اسمش را بگذارم "گيسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روي زانوانم و گيسهايش را ببافم تا قلبم آرام بگيرد.حالا که فکرش را ميکنم دلم ميخواهد "باران" هم داشته باشم. دختري لاغر و قد بلند که با صدايي مخملي برايم شعر بخواند. يک دختر تپل و مهربان با گونه هاي سرخ و گرد هم ميخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهايش را با شامپوي سيب بشويم تا حسودي موهاي طلايي خواهرش "گندم" را نکند. آدم براي دختري با موهاي طلايي جز گندم چه اسمي مي تواند بگذارد. معلوم است، "خورشيد"! اصلا خورشيد بايد اولين دخترم باشد و هر صبح که چشمهايش را باز مي کند ببيند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادي" را بيدار کرده و به "نسترن" رسيده. دلم ميخواهد در حياط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هيچ کدام نگويم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هايش شده م. دلم چقدر دختر مي خواهد. روزهايم بي "سحر"، شبهايم بي "مهتاب"، آسمانم بي "ستاره" و زندگي بدون "افسانه" ممکن نيست. تازه يک "ساقي" هم ميخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هايم را برايش بگويم. "رويا" مي خواهم تا انگيزه زندگيم باشد و "آرزو" که دليل نفس کشيدنم. دلم ميخواهد يک دختر داشته باشم. دختري که خودم را توي چشمهايش و آرزوهايم را روي پيشانيش ببينم. هيچ اسمي توصيفش نکند. همه چيز باشد و هيچ نباشد. از هر قيدي آزاد باشد و در هيچ ظرفي جا نشود. رهاي رها باشد! آري، انگار دلم مي خواهد دخترم "رها" باشد..
مگه واسه شما نزده تاریخشو ؟؟  من هفت هفته و سه روزمه ،،یک روز از شما جلوترم فقط

سونو گرافی تاریخ زایمانو باید بزنه یا دکتر؟

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
عزیزم شوهرم من ازمایش داد گفتن اسپرمش کند حرکت میکنه مشکل جدیه ؟میشه باردارشم بااین مشکل

عزیزم باید ببینیم تحرکش و تعداد و مورفولوژی چنده 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
ممنون.داروخانه داره دیگ؟ قرص تقویتیه؟؟

قرص تقویتی گیاهیه خانم هایی که میل جنسی شون کمه میتونن بخورن ترکیباتش زفران و خارخاسک و فکر کنم خرنوب شوهرم وقتی میخورد میگفت خیلی تاثیر داره😂😂

الهم صل علی محمد و ال محمد
2706