2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3017410 بازدید | 355185 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من اول تو دوتا پلاستیک میذاشتم بعد با گوشت کوب خورد میکردم بعد اون خورده ها رو یکم باز میکوبیدم بعد ...

شوهر من جوشوندشو نمیخوره میگه سرم درد میگیره بعدش ،با این که هیچ طعمی نداره واقعا،باشه دستت درد نکنه ببینم میتونم پودش کنم

شوهر من جوشوندشو نمیخوره میگه سرم درد میگیره بعدش ،با این که هیچ طعمی نداره واقعا،باشه دستت درد نکنه ...

من یه ابتکارهایی کردم که نگو پودر میکردم تو کبسول خالی از عطاری میگرفتم بش میدادم گفتم بخووووورر دیگه بو نمیده که دیگه 😁😁😁

الهم صل علی محمد و ال محمد
همبنطوره  سر نماز گفتم خدایا منو نسپربه ابن دکار و اون دکتر خودت کمکم کن ...یه سال ک رژیم گرفتم ...

ماهورجون به نظر من اصلا دیگه قرص محرک نخور طبیعی وخیلی عشقی بدون استرس اقدام کن.الان این ماه دیشب که اقدام داشتی امشب هیچ فرداشب اقدام کن حتما حتما با پس فرداشب حتما این دوتا اقدامات روبرو قهوه ویخ ومعجون گرم یادت نره تواین چند روز واول وآخر به خدا توکل کن وبرو اقدام انشاءالله به خواسته قلبیت برسی عزیزم ❤🙏

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
هفته هفتم هستم واقعا باید آب بخورم؟ دفه اول که 5 هفته بودم سونو شکمی شدم ولی اصلا آب نخوردم همنجور ...

والابه من گفت بخور.بعدم چراانقدرعجله داری سونوزیادبرابچه خوب نیس بزارهفتوتموم کنی بعدبری اگه قلب تشکیل نشده باشه بازم فقط میگه کیسه دیده شدواسترس میگیری.چراانقدرنگرانی؟

سلام بچها خوبین همگی ....مامان اتنا انشالله همیشه زنده باشند همیسه میگفت یه وقتایی ما خودمون دردمون ...

ماهور جان دکتره که کاملا چرت و پرت گفته، دو فولی کاملا خوب و نرمالخه به این حرفش که اصلا توجه نکن، ولی خوب اندازشون بزرگ شده دیگه، من که زیاد وارد نیستم ولی حس میکنم همین دارو و امپول زیادی بیشتر بدنتو میریزه بهم قربونت برم،نبینم غصه بخوری  

يا امام رضا...بطلب❤️
مهم نیست عزیزم خوش باشید هرجا هستید همه هستید جز چهارنفر تعدادی نیستیم که من و‌رز و طیبه و سامی فقط ...

منم هستم اینجا 😊 

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 
عزیزم چوب کاری میکنی...من گفتم راحت باشیم همه گلایه داشتن از بروزرسانی 😳😳😳گناه دارم نزنیم...الان ...

قربونت برم این چه حرفیه اون وکه مزاح کردم😁چوب کاری چیه 😅

خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت دخترهای نازی که بهم بخشیدی 🥰❤مگه داریم لحظه هایی شیرین ترازاین☺️خدایا هزاران هزاران مرتبه شکرت این لحظه هارو قسمت تمامی منتظران کن اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم
2706