2737
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013683 بازدید | 355184 پست
عزیزدلم من اون موقع که خواننده خاموش بودم حدودا یه سال پیش ، هنوز هییچکی اینجا من و نمیشناخت، رفتم م ...

الهی قربونت برم 😘😘😘😘😘

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
الهی آمین.....🙏🙏🙏خوش بسعادت عزیزدلم خدابهتون نظرکرده

خدا اگه نگاهشو برنداره از من  ، من راضیم  

نظر کنه...فاطمه جانم دردودلاتو خوندم، خوشحالم که دوباره دلت و بستی به خدای مهربون هیییچوقت ناامید نشو ازش اون بهترینو واسه بنده هاش می خواد

يا امام رضا...بطلب❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به قران درکتون میکنم،ازاسترستون قلبم توی دهنم میزنه،فقط یاد خودم میافتم،ولی سریع به این فکر میکنم که ...

عزیز دلم ان شالله زودتر باردار بشی این استرسا رو پشت سر بگذرونی شما هم خواهر مایی عزیز دل مای ان شالله خدا به زودی زود داداش به گل دخترت ببخشه عزیزم به خدا اسمت همیشه تو دعا هام هست 😘😘

معبودا🙏چقدر زیباست حس کردن وجودت حس کردن تمام خوبیهات درحق ما و اینکه همیشه جواب بدی هامون روباخوبی وبخششت میدی خدای خوبم خدای مهربونم شکرت❤️🙏
خدا اگه نگاهشو برنداره از من  ، من راضیم     نظر کنه...فاطمه جانم دردودلاتو خوندم، خ ...

والامامانمم تعجب میکنه ازینک من آدم شدم😁..انشالله خدانگاهش توهمه مراحل زندگیت هست من مطمئنم

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
2731
تو عزیزدلی، من خوب شناختمت تو این مدت  دلت پاک و مهربون  همین الان بغضم گرفته برات نمی د ...

مههربونی و دلپاکی از خودته که همه رو مثل خودت میبینی عزیز دل😍الهی من بمیرم که باعث ناراحتیت شدم لیانا جون😢شرمندم واقعاا😔الهی که دعاهاتون در حقم اجابت بشه که منم خوشحالیه همسرمو ببینم😢😢

عزیز دلم ان شالله زودتر باردار بشی این استرسا رو پشت سر بگذرونی شما هم خواهر مایی عزیز دل مای ان شال ...

عزیزمی مهربونم 

انشالله خدا حاجت همه ی بچه های تاپیک رو‌ بده،ی نگاه ویژه هم‌به شما و نرگس جونم بندازه و هردوتون اخر مرداد ماه با خبر قطعی شدن گل پسراتون ما رو خوشحال و امیدوار کنید❤️❤️❤️❤️❤️

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️
2738
اروم باش و مطمین باش به لطف خدا الا به ذکر الله تطمئن القلوب انشالله وقتی از سونو اومدی و خیا ...

به خدا هرچی بگی رو چشام .قبول میکنم با جوون و دل

😍😍فقط خدا یه نطر بهم بکنه همه چی درست میشه😔

به خدا هرچی بگی رو چشام .قبول میکنم با جوون و دل 😍😍فقط خدا یه نطر بهم بکنه همه چی درست میشه😔

قربون چشمات 

انشالله اشکی نباشه چشمات مگه اشک شوق

درست میشه عشقم استرس نداشته باش

توکل کن به خودش

ما هم قابل باشیم برای شادی دلت دعا میکنیم 

انشالله که پسرت صحیح و سالم باشه عشقم❤️

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
مامان اتنای مهربون موقع شیر دادن فرشته ی کوچولوت حتمااا برام دعا کن.امروز حال دلم اصلا خوب نبود.خییل ...

ای جانم حنانه مهربونم آخه برای چی؟  

نميدونم هر مشکلی برات پیش اومده انشالله که حل بشه. به فکر نینی گل توی دلت باش 

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزیزمی مهربونم  انشالله خدا حاجت همه ی بچه های تاپیک رو‌ بده،ی نگاه ویژه هم‌به شما و نرگس جونم ...

قربونت برم رز عزیزم.چقد خوبه که شماها هستید😢😢😢الهی که به هرچی میخوای برسی   🙏🙏

2706