2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013904 بازدید | 355184 پست
آره عزيزدلم پله خيلي مهمه استراحت كن فقط الان استراحت كني و ديگه وارد 4 ,5 ماه بشي راحتي 😍😍😍😍

هييي مگه ميشه؟؟روزي ٢٠ مين تو حياط پياده روي ميكنم فك ميكردم برام خوبه😭 خاك بسرم

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ني ني رشدش خوووووبه خداروشكر  منم تو ان تي يه هفته 10 روز بيشتر بود تو آنومالي نزديك دوهفته ب ...

جدي😍😍😍😍 ووي خدا جونم الهي دورشون بگردم مننو

مامان دو تا ني ني😍❤️ پسرم عاشقتم❤️تو دليم نفسم خوش اومدي💋💋
2731
اسم پسر ماهور محمد مهبد به اميد خدا😍 عليرام اسم پسر منو گفت اگه خدا بخواد  خط رو خط شد😆 ...

😁😁😁😁 الان پسرت میگه خاله ماهور ببین کاراتو 😀😀

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
چی بگم خواهر .رفتم دکتر سونوی واژینال انجام داد.باور کن شاید یه ربع طول کشید.گفت  ضخامت اندومتر ...

بارداري قبلي تون هفته چند سقط شد؟

انشالله اين سري بارداري عالي خواهيد داشت

2740
پس ماهور چطور دیده منم پیداش نکردم😢

من چند لحظه دیدم و پاک شد خواهر منم گشتم صفحه هارو نبود پاک شده فکر کنم .

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
هييي مگه ميشه؟؟روزي ٢٠ مين تو حياط پياده روي ميكنم فك ميكردم برام خوبه😭 خاك بسرم

پياده روي عاليه ولي بيشتر تو 5 ماه به بعد 

سه چهار ماه آخرو پياده روي كن😍❤️

يا امام رضا...بطلب❤️