2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013847 بازدید | 355184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله خدا دوقلو پسر بهت بده هردوشون هم از نظر طینت و سیرت به داییشون ببرن با عمر ۱۲۰ ساله

الهی فدای تو بشم با این دعات عزیزدلم 

انشالله به سلامتی پسرت بغل بگیری و دامادش کنی عشقم

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2728
خدایا دارم چی میبینم  الهی شکرت  نرگس اشکم از خوشحالی دراومد  نمیدونی چقدر خوشحالم ...

مرسی عشششششقم😍😍😍دعا کن واسم اعظم جوم.دعا کن تا اخر راه همینطور خوشحال بمونم😭😭خدا ان شااله یه گل پسر ناز و سالم بهت ببخشه عزیرزم😍😍

چقدر چهرشون ارامش داره همنشین امام حسین باشند عزیزم.

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2740
من نی نی دااااارم😭😭😭😭

وای حنانه عزیز دلم نمیدونی چقدر خوشحال شدم برات , به خدا یه لحظه یاد خودم افتادم که اون لحظه چه حالی داشتم . 

مبارکت باشه عزیزم , انشاا... صحیح و سالم بیاد بغلت

عاشقتم یسنا و محمد کوچولو خدایا شکرت برا این دو تا زندگیم 
عزززیزدلمی ماهورم چه اسمی انتخاب کردی علیرام انشالله تا رمضان سال بعد علیرامت بغلته عشقم ❤️❤️❤️

الهی فدات بشم فاطمه جانم اسم گل پسر لیانا جانه ...من اگه خدا بهم پسر بده اسم محمدمهبد رو خیلیییی دوست دارم ...مهبد اسمیه ک دخترم مدام دلمو بوس میکنه میگه محمد هم خودم خیلی دوست دارم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
دحتر تعریف کن واسمون دکتر رفتی؟؟؟؟چی شد 😍😍😍😍😍😍

چی بگم خواهر .رفتم دکتر سونوی واژینال انجام داد.باور کن شاید یه ربع طول کشید.گفت  ضخامت اندومترت مشکوکه.قطعی نمیتونم بگم هستی یا نه.فردا برو ازمایش بده اگه مثبت بود بیا پیشم باید امپول واست بنویسم.اسم امپولشو یادم نمیاد چی گفت.به خاطر سقط قبلیم گفت باید حتما بزنم.قرص غلظت خون هم شبی یه دونه.تو راه دلدرد داشتم به همسرم گفتم تا برسم فک کنم پری بیاد. با اون حال بازم تو راه بی بی خریدم و تا رسیدم استفادش کردم دو سه ثانیه بعدش دو خط انداخت😍😍ذوووق مرگ شدم قلبم داشت میومد تو دهنم .از رو لباسم تپشش رو میشد دید.

الهی این لحظه های شیرین قسمت خودت و همه ی منتظرااا😍😍

مرسی عشششششقم😍😍😍دعا کن واسم اعظم جوم.دعا کن تا اخر راه همینطور خوشحال بمونم😭😭خدا ان شااله یه گل ...

مطمئنم همه چی خوبه و شک نکن اصلا 

نمیدونی چقدر خوشحالم نرگس 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706