2733
2739
عنوان

چه جوری میشه شپش سر از بین رفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 51815 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه رنگ نکردم تا حالا 

زهراجان متاهلی ؟بچه هم داری ؟

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
2728

من چهار ماه قبل دچارش شدم،هفته ای دوبار چندساعت روغن زیتون میزدم بعدش میرفتم حمام با شونه دنده ریز حسابی موهامو شونه میکردم،منم موهامم کوتاه نکردم،شامپو نرم کننده میزدم موهامو شونه میزدم تا اگه چیزی هست بیاد پایین،بعد حمام سشوار میزدم بعدش اتو مو میزدم،چندبار هم سس مایونز زدم توایینه نگاه میکردم اگه رشکی میدیدم باناخنام میکشیدمشون بیرون ی مدت تکرار کن تا رفع بشه،لباساتم با دمای 60 یا بیشتر بشور،هفته ای دوسه بار روکش بالشو تشکتو بشور

اگر به معجزه اعتقاد نداری شاید فراموش کرده ای که خودت یک معجزه ای!
2740
من چهار ماه قبل دچارش شدم،هفته ای دوبار چندساعت روغن زیتون میزدم بعدش میرفتم حمام با شونه دنده ریز ح ...

مرسی گلم . الان فقط رشک دیدم اونایی که دیدمو برداشتم . پرمترین زدم ببینم چی میشه 😟 واقعا زندگی عذاب اور شده 

مرسی گلم . الان فقط رشک دیدم اونایی که دیدمو برداشتم . پرمترین زدم ببینم چی میشه 😟 واقعا زندگی عذاب ...

درکت میکنم منم همش فکرم درگیر شده بود تازه دخترمم دچارش شده بود،دوتا بودیم حسابی دستم بند بود چندوقت😁😁😁از درس خوندن افتاده بودم،نگران نباش از مامانتون بخواه مدام موهاتو چک کنه رشکاشو دربیاره،من کسی نبود کمکم رشکاشو در بیاره ولی جاهایی که رشک داشتو اتو میکشیدم از دخترمم خودم دراوردم اون زود خوب شد ولی خودم دیرتر،انشاالله زود از بین میرن نگران نباش

درکت میکنم منم همش فکرم درگیر شده بود تازه دخترمم دچارش شده بود،دوتا بودیم حسابی دستم بند بود چندوقت ...

فدات بشم . مامانم دست نمیزنه 😂 اتو دوبار کشیدم . تاثیر داره ؟ 

[QUOTE=55545858]فدات بشم . مامانم دست نمیزنه 😂 اتو دوبار کشیدم . تاثیر داره ؟ [/QUOTEبازم بکش،اصل کار رشکاشون هست وگرنه خودشون که راحت نابود میشن،روغن زیتونو سرکه سیب رو هم استفاده کن 

سلام تورو خدا یکی کمک کنه

من شپش گرفتم ،موهامو هرروز تو حموم با سرکه فقژ اب میکشم و بعدش با سشوآر خشک میکنم.. ولی هنوز تخماشون هست، الان من از کجا باید بفهمم که خوب شده یا نه ؟! و اینکه ایا همین کار کافیه(سرکه)؟!

لطفا راهنمایی کنید لطفا

سلام تورو خدا یکی کمک کنه من شپش گرفتم ،موهامو هرروز تو حموم با سرکه فقژ اب میکشم و بعدش با سشوآر خ ...

می‌گویند سشوار پخشش میکنه فایده نداره لباسها تون وملحفه ها را باید با آب 60 درجه بشورید موها را با روغن زیتون یا سس مایونز شب تا صبح آغشته کنید صبح با سرکه بشورید

2706