2737
2739
عنوان

شما پولتونو کجا میذارید.من نمیدونم با پولام چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4046 بازدید | 65 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امضات خیلی خیلی لایک👌😍😍👌👌👌

فدات😘😘😘

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

فقط بانک ملی امنه فقطططططط 

بابای من رییس بانک ملیه میگه اگه بدونید چه خبره هرروز خبر ورشکستگی یکی از این بانکا میاد که پیش مردم رو نمیکنن که بیان پولاشونو بدن بهشون 

یکی از این بانکا اسمش یادم نیست میگه ورشکسته شده طرف سیصد ملیون گذاشته میگن بهت ماهی دویست هزار تومنشو میدیم میتونی از عابر بانک برداری 

خانوما ریسک نکنین واسه دوزار سود بیشتر اصل سرمایتون رو از دست ندین

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2731
واییی😂😂😂😂یه بار شوهرم‌میگفت زنها میان خرید از تو سوتینشون‌ پول در میارن میدن میگفت تهوع میگرم فر ...

آره یه باریه چرخیه میره تویه کوچه ای خانمه بهش میگه بسه دیگه پول ندارم بقیه ش تخفیف بده مرده میگه نه خواهرم نمیتونم تومبتونی دست کن تواونجات پول هست بده برم وقت ندارم😂😂😂

میشه واسه مامان شدنم ازته دلت یه صلوات بفرستی🙏😪
2740

حالا چقدی هست 😆 میلیاردیه ؟

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

فقط بانک های دولتی بزار 

گول این صندوق هایی مثل بانک شهر وپاسارگارد رو نخور به خاطر 2-3 درصد اضافه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ
فقط بانک های دولتی بزار  گول این صندوق هایی مثل بانک شهر وپاسارگارد رو نخور به خاطر 2-3 درص ...

وقتی اسم بانک میاد روش یعنی معتبره.یعنی یه مقداری اعتبار میذاره توی بانک مرکزی.هر اتفاقی هم براشون بیوفته بانک مرکزی پاسخگوس.ولی موسسه ها اینجوری نیستن

وقتی اسم بانک میاد روش یعنی معتبره.یعنی یه مقداری اعتبار میذاره توی بانک مرکزی.هر اتفاقی هم براشون ب ...

عزیزم بانک شهر مطمئنه صندوقش هم وابسته به بورسه خیالت راحت 

بانک دولتی سودش مزخرفه هیچ به درد نمیخوره رقمی نیست

استارتر برو بزارش صندوق گنجینه زرین شهر  بانک شهر  سود بالایی میده  ضمن اینکه معتب ...

سلام شما از کیه سهام زرین خریداری کردید؟

این درسته که میگن تا 22 هر خانمی سهام بخره قرعه کشیه خودور هستش به مناسبت هفته زن؟؟

سود چند درصده

یکم اطلاعات میدی خانومی

only God