2737
2734
عنوان

از کارای شوهرم دارم شاخ در میارم😕😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1477 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورتون نمیشه تا حالا شوهر من به من یه عزیزم نگفته من همیشه پیام عاشقانه میدادم اصلا جوابمو نمیداد م ...

انشالله که همیشه همینطور عاشق باشین ولیرفکر کنم خونه نیستی دلتنگت شده

2728
باورتون نمیشه تا حالا شوهر من به من یه عزیزم نگفته من همیشه پیام عاشقانه میدادم اصلا جوابمو نمیداد م ...

خدارو شکر ، مستدام باشه.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

حالا هی تعجب نکن وزیاد از خوبیش نگو که یه وقت دیدی چشم خورداااا😄😄.برو اسفند دود کن.ایشالله که متحول شده باشه وهمیشه  همینجوربمونه.سال خوبی هم در پیش داشته باشین.😊

2740
بچه ها همش استرس دارم یعنی میشه من هم بیرون میرم زن و شوهرا رو میبینم غصه نخورم یعنی میشه اینطوری بم ...

منم یه مدت پیش پام شکست رفتم خونه مامانم.

اون موقع بود ک تازع قدر همو فهمیدیم و اینکه دور از هم چقد سخته.

کلی محبتم میکرد وقتی برگشتم خونه

بچه ها همش استرس دارم یعنی میشه من هم بیرون میرم زن و شوهرا رو میبینم غصه نخورم یعنی میشه اینطوری بم ...

دیگه این شکا رو از دلت دور کن

به شوهرت بگو که چقدر خوشحالی

حتما تازه داره قدرت رو میدونه

سلام، بیشتر ازینکه خوشحال شم ناراحت شدم، ازینکه چرا باید انقد دیر و کم توجه و محبت کرده باشه ک الان که وظیفشو انجام داذه شگفت انگیز و عجیب باشه. باورت نشه یا گریه کنی و تازه باشه..... اه اه دلم خیلی پره.خدا همشونو هدایت کنه خوبه

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
2706