2733
2739
عنوان

یعنی خاک بر سرتون✋✋✋✋

| مشاهده متن کامل بحث + 2306 بازدید | 94 پست

وقتی نی نی یار این سایت هم مرده و هرچی دلش میخواد به خانوما میگه چه انتظاری از کاربرهاش هست؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا داشتم با همسرم در این‌مورد صحبت میکردم که این ادما چرا نمیرن مثلا تو اینستا یا جاهای دیگه که کسایی که طالبند باهاشون در ارتباط باشند همسرم جواب قانع کننده ای داد گفت اینجا تقریبا همه خانمن و اینکه بخواد با کسی ارتباط برقرار کنن راحت تره چون رقیب ندارن .... ولی واقعا اون کسیکه به زن متاهل میاد درخواست دوستی میده صد درصد روانیه و باید بره درمان شه

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2731
خب بابا یه درخواسته دیگه گیاهم نیست که هاگ پراکنی کنه،میتونی قبول کنی میتونی نکنی #نه_ به_ نگاه _ج ...

متوجه م چی میگین

ولی لامصبا یکی دوتا نیستن که

هرزه ها

میدونی چند نفر درخواست دادن تاحالا😠

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2740

عزیزم بیشترشون شخصیت زنونه دارن وگرنه یه نگاه به دور و بر خودتون بکنید کدوم مرد درست حسابی نی نی سایت براش جالبه ؟؟ نه واقعا کی ؟ یه لحظه همسراتونو تصور کنید  بیان تو نینی سایت  تاپیک دنبال کنن .  

اسم کاربریشو بگو اخه یکی هم بمن داده بود اسمش باقرم بود اون بود 

حتی لایق نیستن اسمشونو ببرم😅

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
2706