2733
2739

توی نت سرچ کردم فقط نوشته مصرف زیاد آن مضر است. اما ننوشته چقدرش نرماله که مصرف بشه. کسی میدونه؟

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍

ویتامین A داره که مضره مثله جگر نباید زیاد مصرف کنی

میوه های دیگه بخور در ماه دو مرتبه اگه هوس دارهی آب هویج بخور

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

🥕آب هویج در بارداری مضر است؟

⁉️سوال مخاطب نی‌نی‌بان: تو هفته ۲۸ بارداری قرار دارم، آیا خوردن آب هویچ ضرر دارد؟

✅پاسخ دکتر زینب السادات موسوی فخر، متخصص زنان و زایمان:

خیر دوست گرامی خوردن آب هویج برای شما مضر نیست و می توانید آن را استفاده کنید اما استفاده زیاد از آن را به صلاح نمی بینم . می توانید یک روز در میان یعنی به مدت سه روز در هفته از این نوشیدنی استفاده کنید اما بهتر این است که مصرف شما به صورت هر روزه نباشد اما مصرف سه روز در هفته آن هیچ اشکالی ایجاد نخواهد کرد با امید به اینکه بارداری خوبی را از سر بگذرانید@

گر نگهـــــدار من آنست که من میدانم    شیشـــــہ را در بغل سنگ نگـــــہ میدارد

جگرم تو سه ماه اول میگن نباید بخوری چون ویتامین Aزیادی داره.من یبار خوردم اما کم...تو ماه های بالاتر میتونی بخوری اما بازم نه زیاد

گر نگهـــــدار من آنست که من میدانم    شیشـــــہ را در بغل سنگ نگـــــہ میدارد
2706