2737
2739
عنوان

فشار ریه بالا در نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 7786 بازدید | 58 پست
منم از پسرم اکو گرفتن گفتن ۳ تا سوراخ ریز داره یه سوراخ ۵ میلی هم داره گفت فشار ریه قلبش بالاس فعلا ...

عزیزم پسر من هم سوراخ پنج مبلیمتری داره. فشار ریه بالا، نارسایی دریچه و …و  مشکلات خیلی جدی تر….😔😔😔امیدوارم که عمل قلب پسرت عالی پیش بره. لطفا برای پسر کوچولوی منم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پسر من هم سوراخ پنج مبلیمتری داره. فشار ریه بالا، نارسایی دریچه و …و  مشکلات خیلی جدی تر… ...

اخ بمیرم الهی میفهمم چ حالی داری منم دقیقا همین مشکلات و داره پسرم،ولی بمن گفت سریع عمل کن،ببخشید پسر شما چند ماهشه؟

ایشاا...به حق امام حسین به همین ماه عزیز خدا پسر گلتو شفا بده لطفا واسه پسرم دعا کن ممنون

خدایااااا خودت گل پسرم و بهم دادی خودتم نگهدارش باش👼❤️
نه فعلا هیچ کاری. فقط تحت نظره. گفتند برای بستن سوراخ قلب و نارسایی دریچه باید عمل بشه اما فعلا نه.

ایشاا.... که بدون نیاز به عمل خدا کوچولوتو صحیح و سالم بهت ببخشه،ایشاا... هیچ مادری مریضی بچشو نبینه

2731
سلام پسر منم ۱۰ماهه هست بردم اکو قلب گفتن فشار ریوی بالا داره نمیدونم چی میشه نوشتن دکتر قلب برا شما ...

قرص داده بودن

پسر کوچولوم دو ماه پیش با یه تب از پیشم رفتتتت  

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
سلام خانومی ن فشار ریویی درمان نداره فعلا دارو میدم ولی دکارا میگن فشار ریه باعث شده قلبش هم بزرگتر ...

چقدسنگدلن بعضی دکترا...

به ما هم یکیشون گفت نمیمونه بچه تون

یکیشونم گفت نهایت بیست سال زندگی کنه

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
قرص داده بودن پسر کوچولوم دو ماه پیش با یه تب از پیشم رفتتتت    

عزیز دلم😔😔😔😔😔 کلمه ای پیدا نمیکنم، خدا خودش صبر بهت بده عزیزم😔😔😔😔😔😔 

اگه اصلا حوصله داشتی بگو، فقط تب؟ فشار ریه چند بود؟ مشکل دیگه ای نداشت؟

2740
اخ بمیرم الهی میفهمم چ حالی داری منم دقیقا همین مشکلات و داره پسرم،ولی بمن گفت سریع عمل کن،ببخشید پس ...

پسر من نه ماهشه. میبینمشو و‌هر بار میخوام‌از درد بمیرم از بس دوسش دارم😔😔😔😔😔😔 الهی خدا به حق لطف و‌مهربونیش بچه هامون رو‌سالم‌بهمون ببخشه😔 پسر من مشکلاتش خیلی بیشتره😔، ایشالا مشکلات پسر شما با عمل رفع میشه و‌سالیان سال موفقیت و‌سلامتی و‌بزرگ‌شدنشو‌میبینی. منم برای پسر گلت دعا میکنم

چقدسنگدلن بعضی دکترا... به ما هم یکیشون گفت نمیمونه بچه تون یکیشونم گفت نهایت بیست سال زندگی کنه

خیلی متاسفم واسه از دست دادن عزیزتون ایشاا... هیچ پدرو مادری داغ فرزند نبینه،ببخشید میپرسم چرا عملش نکردین؟

پسر منم فشار ریه ش ۶۰ هست خدا کنه خوب بشه پیش کدوم دکتر بردین؟ راهنماییم می کنین؟!

عزیزم میشه کمکم کنی پسرمنم ۴ماهشه فشار ریه‌ش ۶۰ تو چکار کردی من هم دکتر قلب میبرم هم ریه کلی قرص و بخور به بچه میدم تو چکار کردی

من الان به پسرم فورزماید۴۰ و اسپیرونولاکتون و سیلدنافیل میدم دکتر قلب نوشته امروزم میریم دکتر ریه 😔 ...

عزیزم میشه بگی تو چکار کردی پسر منم فشار ریه‌ش ۶۰ هم پیش دکتر ریه میبرم هم قلب کلی دارو میدم گفته سال بعد بیایید برا انژیو