2752
2734
عنوان

مامانهافوق العاده کمردرددارم😳کسی ازام ارای سردرمیاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببر عکستو بده دکتر منم انقد عجله داشتم جوابشو نگرفتم وعکسشو گرفتم بردم نشون دکتر دادم

عصربردم عمومی چیزی نفهمیدوولی گفت احتمالامهره ی شماره پنجت مشکل داره،دکتری هم که شش ماه پیش عملم مردتاآهارشنبه نیس

عصربردم عمومی چیزی نفهمیدوولی گفت احتمالامهره ی شماره پنجت مشکل داره،دکتری هم که شش ماه پیش عملم مرد ...

منم مهره ال ۵و اس ۱ زده بیرون خیلی اذیت میکنه ولی ایتخر میرم خیلی خوب شده یه فیزیوتراپی خصوصی هم میرم کارش خیلی خوبه اگه خواستی یه کلیپ مخصوص درمان هرگونه دیسک هست ورزش هاش خیلی راحته وموثر خود اون شخص سالها دیسک داشته و کاملا خوب شده 

تا خدا با من است زمانه با من است .
خوب معلوم نمیشه خودت خوب توجه ببین بیرون زدگی دیسک نداری

عزیزم هرچی نگاه کردم نداشتم،امادفعه ی قبل ازعملم کامل بیرون زدگی مشخص بود،،ولی تمام علایم دفعه ی قبلم برگشته

منم مهره ال ۵و اس ۱ زده بیرون خیلی اذیت میکنه ولی ایتخر میرم خیلی خوب شده یه فیزیوتراپی خصوصی هم میر ...

کجایی منم تااستخرمیرم خوبم،بعدش شدیددردارم اماالان علایم قبلارودارم

2706