2737
2739

كمك واقعا مغزم داره ميتركه

دكترم ميگه جديدا بيمارستان خصوصي خيلي خيلي سختگير شدن براي سزارين .اينطوري گزينه خودم حذف شد موند دو تا بيمارستان ديگه حالا ميگه بايد از يه روانپزشك نامه بگيري كه ترس از زايمان داري الكي تا بتونم سزارينت كنم تو اين بيمارستانهايي كه هستم وگرنه اصلا نميشه .غير منطقي نيست حرفش؟

اخه ميگم نميشه كه همه با گواهي سزارين كنن.از يه طرف مامانم اصرار داره كه برم پبش دكترش هم باتجربه تره هم اصلا حرفي از گواهي و اين داستانا نزده

و اينكه ميترسم گواهي رو بگيرم بعدا بر عليهم استفاده بشه البته با شوهرم مشكلي ندارما ولي كاره ديگه.چكار كنم بنظرتون؟ بي خوابم كرده ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماهم‌مشنیدیم خیلی از دکترا سزارین میکنن خب گلم دکترتو عوض کن اینا همه دروغه

اينهم قرار بود سزارينم كنه . حالا ديروز اين داستانو در اورده . رو دكترم الكي تعصب دارم . احمقانست نه ؟؟ شايدم لجبازي با مامانم . تازه پيش دكتر مامانم برم هزينشم كمتره برام

تو چيزي از داستان گواهي نشنيدي؟ ميخوام ببينم بازيشه يعني؟

2728

منم پیش روانشناس رفتم هزینه الکی کردم ولی بازم بیمارستان قبول نکرد ..دیگه میگن یا باید بستری بوده باشه یا مدتی دارو مصرف کرده باشی مدرک میخوانفقط نامه قبول نمیکنن

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 
2738
اينهم قرار بود سزارينم كنه . حالا ديروز اين داستانو در اورده . رو دكترم الكي تعصب دارم . احمقانست نه ...

من این گواهی که گفتی رو زیاد شنیدم ...که مادر الکی فوبیای زایمان طبیعی داره و گواهی سز میدن

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
منم پیش روانشناس رفتم هزینه الکی کردم ولی بازم بیمارستان قبول نکرد ..دیگه میگن یا باید بستری بوده با ...

چقدر روانشناس ازت گرفت؟ 

دكتري كه مامانم ميره يبار ويزيت شدم اصلا نيازي به گواهي و اين داستانها نيست .ببخشيد من زاعده بواسيرم بيرون گفت بخاطر اون اصلا طبيعي نميتوني 

عزیزم دکتر دروغ نمیگه واقعا سخت میگیرن حتی خصوصی بیمارستان هم اجازه نداره

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

یکی از بچه ها تو سایت نوشته بود رفته ارتوپد نامه گرفته دیسک کمرش مشکل داره،رفته سزارین کرده،میگفت دکتر ارتوپد هم چیزی نگفت نامه رو داد،گفت خیلی ها این کارو انجام میدن

2706