2733
2734
سلام دوستان .من نازایی بدون دلیل دارم یعنی خودم و همسرم هیچ مشکلی برای نازایی نداریم و ماه پیش iui هم کردم ولی منفی شد.
من شک ندارم به تمام آرزوهام میرسم.
ان شالله زودی بچه دار من کسای زیادی و دیدم که بی دلیل باردار نمیشدند ولی خب بعد مدتی بچه دار شدند تو دوستام زیاد بودن همشونم بچه دار شدن فقط باید خودتو تقویت کنی دیر و زود داره به قولا سوخت و سوز نداره
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
یکی از دوستام مثلا بعد دو سال یکی بعد چهار سال یکی از همکارام بعد 13 سال
عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستم درظاهر یک سال بی دلیل باردار نشد اما بعد ی سال دکتر دوا فهمید عفونت شدید و زخم دهانه رحم داره بلافاصله بعداز شروع درمان اولین ماه یا دومین ماه باردارشد
اللهم الزقنااولاداصالحین وسالمین فی الجسم والروح،لیس فی خلقهم زیاده ولانقصان..رب صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
منم سه ساله باردار نشدم,خودم و همسرم سالمیم
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
سه بار آى یو آى منفى داشتم,ماه دیگه میخوام برم میکرو
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...
2706