2733
2734
عنوان

خانوما ب نظرتون تیپ اسپرت برا عید بهتره یا مجلسی🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1239 بازدید | 58 پست
کیف کوله به جز برا دانشگاه اصلا جالب نیست برا مهمونی و تیپ زدن  عه متاهل و باردار هم که هستی ا ...

کیف کوله از اینا منظورمه ها الان عکسشو میذارم 

خدایا شکرت به خاطر همه چی انشالله همه خانوما چشم ب راهم مامان بشن 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اکثرا تیپ مجلسی زدم اولین باره ک میخوام اسپرت باشم تازه باردارم هسدم حالا موندم چیکار کنم 😣

ﺣﺎﻻاﻳﻨﺒﺎﺭﻡ ﻣﺠﻠﺴﻲ ﺗﻴﭗ ﺑﺰﻥ, اﻧﺸﺎاﻟﻠﻪ اﺯﺳﺎﻟﻬﺎﻳﺒﻌﺪ ﺳﻪ ﺗﺎﻳﻲ ﻳﻪ ﺗﻴﭗ اﺳﭙﺮﺕ ﺳﺖ ﻣﻴﻜﻨﻴﻦ, 

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘
2731
میدونم گلم ولی کلا کوله جالب نیست برا عید برا دانشگاه و کلاس رفتن خوبه البته از نظر من

اوهووم پس ی چیز دیگ میگیرم مرسی از نظراتون 😘

2740

کفش ها خوشگله با یه کیف هم رنگش ست کن ولی کوله نه چون باردار هم هستی پاشنه بلند خوب نیست.وای من عاشق رنگ صورتی ام

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
ﺣﺎﻻاﻳﻨﺒﺎﺭﻡ ﻣﺠﻠﺴﻲ ﺗﻴﭗ ﺑﺰﻥ, اﻧﺸﺎاﻟﻠﻪ اﺯﺳﺎﻟﻬﺎﻳﺒﻌﺪ ﺳﻪ ﺗﺎﻳﻲ ﻳﻪ ﺗﻴﭗ اﺳﭙﺮﺕ ﺳﺖ ﻣﻴﻜﻨﻴﻦ, 

خخخخ باوش مرسی از نظراتت 😘😘

کفش ها خوشگله با یه کیف هم رنگش ست کن ولی کوله نه چون باردار هم هستی پاشنه بلند خوب نیست.وای من عاشق ...

اوهووم ی کیف دستی میگیرم پس 

من دوس دارم مانتو مجلسی کفش پاشنه دار و روسری چون فک میکنم شیکتره.کفش اسپورت و شال برا عید دوس ندارم

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)

ﺧﻴﻠﻲ ﻗﺸﻨﮕﻪ

ﻭﻟﻲ اﮔﻪ ﻧﻆﺮﻣﻮ ﺑﺨﻮاﻡ ﺭﻙ ﻭﺭاﺳﺖ ﺑﮕﻢ ﺑﺮاﺕ اﻳﻨﻤﺪﻟﻲ ﺧﻮﺏ ﻧﻴﺴﺖ, ﻫﻢ ﻣﺘﺎﻫﻠﻲ ﻫﻢ ﺑﺎﺭﺩاﺭ, ﺑﻨﻆﺮﻡ ﻳﻪ ﭼﻴﺰﺳﻨﮕﻴﻦ ﺑﭙﻮﺷﻲ ﺧﻴﻴﻴﻴﻠﻲ ﺑﻬﺘﺮﻩ

ﺧﺎﻧﻮﻣﺎﺩﻗﺖ ﻛﺮﺩﻳﻦ ﺗﻮﻳﻪ ﻣﺮاﺳﻤﻲ ﺑﺎاﻭﻧﻲ ﻛه ﺭﺳﻤﻲ ﻭﺳﻨﮕﻴﻦ ﻟﺒﺎﺱ ﭘﻮﺷﻴﺪﻩ ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩﻣﻴﺸﻪ? 

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘