2752
2734
من دانشجوی مجتمع فنی‌ بودم عزیزم..سطحش خیلی‌ بالاست و مدرکش هم فقط به درد کار میخوره..دو نوع میتونی‌ ثبت نام کنی‌ یکی‌ بین المللی یکی‌ معمولی..بین المللی خیلی شهریه بالایی‌ داره حدوده دوازده میلیون ولی‌ با مدرکش میتونی‌ خارج از کشور هم ادامه تحصیل بعدی حتا توی ایران هم میتونی‌ مدرکتو به فارسی ترجمه کنی‌ و ادامه تحصیل بعدی ولی‌ با ثبت نام معمولیش نمیتونی دیگه توی ایران ادامه تحصیل بعدی..بازم سو?الی داشتی من هستم..راستی‌ چند تا شعبه تو تهران و یه شعبه تو کرج داره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم الان دارم اونجا دوره معماری داخلی میبینم در کل رلضی ام البته بستگی داره هر درسی رو با کدوم استاد بگذرزنی من دوره فناورانش رو میرم که دو سال طول میکشه هزینش هم حدود دو میلیونه یه ذوره دیگه هم هست که اسمش تیف اون 15 میلیونه هیچ ارزشی تو ایران نداره ولی خارج میتونند ادامه بدن لیسانس بگیرن....جلی یه مشت بجه درس نخون مایه داره و اساتید می گن سطح علمی بچه های فناوران ذر کل بالاتره
گیلاسی جون میشه بگی شما چقدر هزینه کردی؟ کدوم شعبه بودی؟
الان استفاده از مدرکت میکنی؟=============
nooshin جان شما کدوم شعبه میری؟چند ساعت در هفته است
چشمها را باید شست ، جور دیگر باید دید...
2731
من شعبه سعادت آیاد(اصلی) بودم..من انصراف دادم ولی در کل اون یک سالی که رفتم راضی بودم..الان دوستام از مدرکشون استفاده می کنن و یه سری هاشونم بدون مدرک الان میرن کارآموزی و سرکار..شهریه هم دقیق یادم نمیاد چقدر دادم حدودا" فکر می کن1 و 900 بود
نانسی جون رشته ی خوبیه ولی از همون اول که میری فکر نکن مباحثی مثل دکور زدن و نورپردازی و ... رو یادت میدن اول یه سری دوره ی اولیه می گذرونی مثل icdl و طراحی..بعدش که تازه وارد ترم 1 میشی نقشه کشی و ... رو یاد میدن و ترم 2 کم کم وارد نورپردازی و ... میشی..یه کم سخته
من دوره های کامپیوتر و برنامه نویسی اونجا گذروندم
چون رشته خودم بود خیلی کم مشکل داشتم اما کسانی که تجربه ای نداشتند یا خیلی کند بودن یا به سختی به کلاس میرسیدند

شعبه های اصلی معمولا خوب پیگیری میکنند کار دانشجوها رو، اما به شدت به استادی که باهاش درس رو میگیری بستگی داره، یعنی از استاد ضعیف دارند تا قوی و دلسوز
شعبه سعادت آباد و تخت طاووس تقریبا جز شعبات خوبه

نکته بعدیش اینه که سرعت درس دادن بالاست تقریبا و شخص باید خودش تلاش کنه که خیلی از مطالب جدید رو (مخصوصا اگر صفر باشه در اون مبحث) یاد بگیره و خودش رو با کلاس جلو ببره

از نظر مدرک برای کار و ترجمه - هردو خوب هست مدرک مجتمع فنی
2706