2752
2734
عنوان

راههای بلند کردن مو !

| مشاهده متن کامل بحث + 47488 بازدید | 47 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ماساژ دادن موها موثره . سرتون رو عمود رو به پایین بگیرید و چند دقیقه ای ماساژ بدید خون جریان پیدا کنه . شاید شونه لیزری اصل موثر باشه خودم امتحان نکردم ولی حدس می زنم اصلش خوب باشه ولی گرونه .

مزوتراپی موها هم خوبه .

روغن مورد هم خوبه .

بعضیا از عطاری پودرهای چهل گیاه می خرن هفته ای یکی دو بار سه ساعت رو سرشون می زران

سلام عزیزم . واقعا هر چی بلد بودم رو دارم می گم . مطمئن باش بالاخره خوب می شه

منکه خیلی مزاحمت شدم شرمندتم عزیزم اتفاقا راه حل های تو خیلی به دردم خورد ولی گفتم یه تاپیک بزنم تا همه تجربه هاشونو بگن همه استفاده کنن

منکه خیلی مزاحمت شدم شرمندتم عزیزم اتفاقا راه حل های تو خیلی به دردم خورد ولی گفتم یه تاپیک بزنم تا ...

خواهش می کنم عزیزم . آدم هر چقدر بیشتر تحقیق کنه هنوز خیلی چیزای تازه هست که می شه یاد گرفت .تاپیکت عالیه ماها هم داریم استفاده می کنیم . 

کسی باز تجربه ای نداره ؟ 

هفته ای یه بار با روغن زیتون ماساژ بدین یکی دوساعت بمونه اب کافی بخورین موخوره از خشکی مو هس نوک مو رو با وازلین یا نارگیل چرب کنین چون هر چی چرب باشه موخوره کمتر میشه سرکه سیب رو با اب مخلوط کنین بزنین رو موها چهل دیقه بمونه بعد فقط ابکشی کنین براق میکنه از شامپو هم فقط برا کف سرتون استفاده کنین برا نوک موها نزنین

2706