2737
2734
عنوان

زياد بودن فوليك اسيد در بارداري

| مشاهده متن کامل بحث + 6623 بازدید | 35 پست
بنظر من دكترا بايد اول يه سري انجام آزمايش از بيمار بخوان بعد طبق جواب دارو تجويز كنند، تا اينطوري ب ...

منم این سری رفتم دکتر میگم آزمایش اسیدفولیک برام بنویسه. من چون سابقه دوبار سقط داشتم، اسیدفولیک ۵ برام نوشته.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
برای غلظت خون خیلی مراقب باشین. من خودم آمپول هپارین میزنم. بادکترت صحبت کن شاید شماهم نیاز به هپاری ...

نحوه ي تزريق هپارين چطوريه ؟هفتگيه يا ماهانه يا روزانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نحوه ي تزريق هپارين چطوريه ؟هفتگيه يا ماهانه يا روزانه؟

روزانه. البته ما شبها میزنیم. شیاف پروژسترون هم میزنیم. دور ناف میزنیم. زیرجلدی باید باشه.

🌷خدایا شکرت که دوباره حس مادر شدن رو به من عطا کردی❤🌷
2731
عزيزم ميشه جواب سوال من رو بدي؟شما يادته اسيد فوليكت چند بود؟بالاتر از نرمال بود؟ چون منم اول باردار ...

اسيد فوليك من ٢٥ بود، تازه من خودم از دكتر خواستم آزمايش اسيد فوليك رو بنويسه، دكترا همينجوري سر خود دارو تجويز ميكنن بدون انجام آزمايشي، منم ديدم زياده اصلا اسيد فوليك نخوردم، تازه دوباره دكتر يه مولتي ويتامين داد از شش ماهگي به بعد بايد ميخوردم، اونم اسيدفوليكش خيلي بالا بود  اونو هم  نخوردم 

اسيد فوليك من ٢٥ بود، تازه من خودم از دكتر خواستم آزمايش اسيد فوليك رو بنويسه، دكترا همينجوري سر خود ...

پس منم نخورم!

منم اسيد فوليكم ٢٤ 

منم خودم رفتم آزمايش قند و فوليك و تيروئيد و دي دادم

من يك روز در ميون ١ خوردم

ديگه نخورم

الان چهار هفته و پنج روزمه

شما كلا سه ماه رو نخوردي؟

برای سلامتی نینیم صلوات بفرستین
2738
پس منم نخورم! منم اسيد فوليكم ٢٤  منم خودم رفتم آزمايش قند و فوليك و تيروئيد و دي دادم من يك ...

من كلا تو كل بارداريم نخوردم، سر هر دو بارداريم، حالا از دكترت سوال كن، من به دكترم گفتم بالاس گفت پس نخور

من كلا تو كل بارداريم نخوردم، سر هر دو بارداريم، حالا از دكترت سوال كن، من به دكترم گفتم بالاس گفت پ ...

منم نميخورم پس

جسارتا ميپرسم ها

چون شرايطتت مثل من بوده!و آب از سرت گذشته

بچه ها از نظر هوشي اينا خوبن؟

منم نميخورم پس جسارتا ميپرسم ها چون شرايطتت مثل من بوده!و آب از سرت گذشته بچه ها از نظر هوشي اينا ...

دختر بزرگم دو سال و نيمه ،كوچيكه سه ماهشه، اره شكر خدا خوب هستن، يه چيز هم بگم، انقد فكرتو درگير نكن كه من حالا نخوردم خدايي نكرده يه چيزي ميشه، همونقدري كه كمش بده مصرف زياديش هم ضرر داره عزيزم، بعدا اين جور داروها تو ايران انقدر رواج داره والا تو كشوراي ديگه به هيچ عنوان اين داروهارو بدون انجام آزمايش تجويز نميكنن، توكلت به خدا باشه، انشالا يه ني ني سالم و صالح زودي مياد بغلت😍😍🌹🌹

دختر بزرگم دو سال و نيمه ،كوچيكه سه ماهشه، اره شكر خدا خوب هستن، يه چيز هم بگم، انقد فكرتو درگير نكن ...

خدا حفظشون كنه ❤️❤️

لطفا دعا كن برام،به باررسقط كردم چشمم ترسيده

اسيد فوليك من ٢٥ بود، تازه من خودم از دكتر خواستم آزمايش اسيد فوليك رو بنويسه، دكترا همينجوري سر خود ...

اسی جان منم ۴ هفته هستم و ازمایش اسید فولیکم ۲۴ بود 

خیلی خطر ناکه؟؟

رو مغز  و هوش بچه اثر نداره؟؟

خیلی ناراحتم 

شما بچه ات از همه لحاظ سالمه؟؟