2733
2739
عنوان

امروز چهارروز گذشت که ....

| مشاهده متن کامل بحث + 80311 بازدید | 477 پست

خداصبرتون بده فقط میتونم اینوبگم

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یاخداااااچرااخه؟؟؟

نمی دونم کلا ایلام استان محرومیه

بیشترین امار خودکشی و خودسوزی و داره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ای وااای

خدا رحمتش کنه استارتر.. چقد جوون بوده ای دادبیداد

خدا بهتون صبرت بده. . براش فاتحه قرآن بخونین . خیرات زیاد بدین..

هر چه دلم خواست ، ن آن میشود،💚💚💚 هر چه خدا خواست همان میشود💜💜💜💙
جالبه ایلام بالاترین امار خودسوزی و رو داره

دقیقا همینه

یکی از دوستان بومی من می گفت توی شهرشون ، زنها و دخترها خیلی خودسوزی می کنن. مثلا می گفت از سال اول تا چهارم دبیرستان، نیمی از بچه های کلاسشون ، خودسوزی کردن

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
2740

عزیزم،،،چه جووونی،خدابیامرزدش،به مادرت صبربده،حالاچی نوشته نمیتونم بخونم

لذت دنیاداشتن کسی است که دوست داشتنش حواسی برای آدم نمیگذارد،،،،،                                یه گل پسردارم شاه نداره،،الانم یه دخترمیخوام لطفاهرکی به امضام نگاکردیه صلوات برای دختردارشدنم بفرسته شایدخدایکی ازاین صلواتاروشنید،،،،،،،،،،،،مرسی 

خدا بیامرزه جووونن دیگه انشالاه مورد آمرزش خدا قرار بگیره و روحش در آرامش باشه 

چه جالب این همسایه ماهم لهجه کردی داشتن که دخترش سوخت 

دستم ب آسمانت نمیرسد.. اما یقین دارم رحمت تو ب تمام زمین میرسد.... 

کی فرستادی کی پاکیدی؟!!

یبار دیگه بفرست خب اگه میشه

خداجونم همه رو مثل من به خواسته هاشون برسون 💘💗💋 ممنون که در مرداد 99 مجوز و مدرک مهمی که دنبالشیم رو بهمون دادی🤩💎🙏 بهترین روز زندگیم بود و همه خستگی هامون در رفت😇 خییییلی خوشحالممممم خدایا شکرت💕😍 
2706