2737
2739
عنوان

امسال عیدی بدیم به.....؟؟؟؟😄😄😄

1686 بازدید | 11 پست

امسال عیدیو بدیم به 😄😄📣📣📣📣📢📢📢

دستای کوچولو و امیدوار بچه ها بچه هایی که دارک برای زندگی تلاش میکنن و از سن کم با سخترین امتحان زندگیشون گلاویز میشنبچه های سرطانی و پروانه ای ❤❤❤

چه بهتر که من و شما کاری کنیم اونا هم توی یه سال خوب خوشحالیشونو با ما سهیم بشن .حتی ده هزار تومن یا هزار تومن قطره قطره جمع میشه و زیاد میشه....

چطوری؟؟؟

کافیه سرچ کنی

■■محک■■

■■خانه ی ای بی■■

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اجازه ندارم آدرس سایتو بدم اگه سرچ کنید عکسارو گذاشتم که از همونجا بتونید برید نوشته کمک نقدی همونجا میتونید هرچقدر که دلتون خواست کمک کنید خانوما

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

👍👍👍هزارتومنو باید چیکارکنیم ،چطوری

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
اجازه ندارم آدرس سایتو بدم اگه سرچ کنید عکسارو گذاشتم که از همونجا بتونید برید نوشته کمک نقدی همونجا ...

اها مرسی عزیزم 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️تقدیم به پسردارا😘
2738
👍👍👍هزارتومنو باید چیکارکنیم ،چطوری

خیلی راحته فاطمه توی گوگل سرچش کنی .راحت میاد بالا نوشته کمک نقدی اونو میزنی بعد هدایتت میکنه شماره حساباشونو نوشته توی سایت 😘