2737
2734

خوب این یعنی چی اگر خدای نکرده سقط باشه میخواد که درد داشته باشه البته مقدار خونریزی مثل موقع سقط نیست 5 هفته و5  روز رفتم سونو جنین دیده نشد گفت دو هفته دیگه بیا 

قرص ایزوپرین و شیاف هم استفاده میکنم 

برو دکتر حتما شاید شیاف پروژسترون لازم باشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم دارم استفاده میکنم من جایی خوندم که خونریزی در بعضی ها یه چیزی عادی هست و کلا یکی از علائم بار ...

نگفتم نگران بشی اصلا نگرانی نداره اما این نظرات عامیانه مناسب شرایط شما نیست انشالا سالم بدنیا بیاریش

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2740
عزیزم من سقط کردم تو هفته ۲۱ اول فقط خونریزی بود بعد درد شروع شد کمتری چیزی حس کردی برو دکترتا پشیمو ...

وای چه بد😔😔

ببخشید میشه بپرسم چرا سقط شد؟

مگه نمیگن هفته بالا خطر سقط خیلی کمه

من هفته 8 وقتی داشت سقط میشد 3 روز خون ریزی داشتم ولی درد نداشتم روز 4 درد داشتم ک دیگه دفع شد

من فقط تجربه خودمو گفتم انشاالله ک نی نی شما سالم باشه ☺

دنیا به خسران عقبی نیرزد به دوری ز اولاد زهرا(س) نیرزد و این زندگانی فانی خوشی های امروز و اینجا به افسوس بسیار فردا نیرزد
امروز فهمیدم باردارم😄

وای خدای من هزار بار شکر 😭😭😭♥️♥️🙏🙏🙏تبریک تبریک تبریک

اینسری حسابی مراقب باش و استراحت کن