2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6825681 بازدید | 669427 پست
الان بین علما اختلاف افتاد که😂😂😂

اره شدیددد ، جنسیت نی نی شما مشخص شد ان شاالله ، اونی که فالاش درست نیست باید جمع کنه بساطشو بره  

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم چرا انقد بدبینی ، باور کن این استرس ها هیچ نتیجه ای برات نداره فقط و فقط خودتو اذیت میکنی ...

نميدونم واقعا...موقع پانكچر يكي از بچه ها كه با ما بود و فرِش انتقال داد خارج رحمي شد.حق با شماست.فقط بايد پناه برد به خدا🙏🏻

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
2731
نميدونم واقعا...موقع پانكچر يكي از بچه ها كه با ما بود و فرِش انتقال داد خارج رحمي شد.حق با شماست.فق ...

عزیزم توکل کن بخدا مطمئن باش همه چی به دست خودشه

2740
اره عزیزم امروز از دادم روز ۱۳ ، بتا ۱ بود    

اخ چرا اخه ناراحت شدم ايشالا دفعه بعد حتما جواب ميگيري غصه نخوريا هرچي صلاحه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
اگه هم پسر شد هم دختر باهم تقسیم می کنید دیگه نه?? 😂😂 الان میان پرتمون می کنن بیرون

اره عزیزم ان شاالله دوقلو باشه ، ما یجوری با هم کنار میایم نگران نباش

بله، چرا به مظر شما؟ اصلا واقعا مهم هست يا نيست بالاخره؟

فکر کنم بیشتر به اسپرم مربوط باشه گرید شون، ولی عزیزم مطمئن باش مهم نیس چون زیاد دیدم طرف جنینای گريد آ نگرفت براش، دفعه بعد گريد بی و سی گذاشت و هر دو گرفت😊

اخ چرا اخه ناراحت شدم ايشالا دفعه بعد حتما جواب ميگيري غصه نخوريا هرچي صلاحه

فداتشم عزیزم ، خواست خدا بوده ، ان شاالله به زودی همه حاجت میگیریم ، منکه همش میگم خدایا هر وقت به صلاحمه یه اولاد سالم و صالح بهم بده 

رها عزیزمم ناراحت شدم 😔ولی خیلی خوشحالمم برات با این روحیه ای که داری بدون بزودی دامنت سبزمیشه یه ز ...

ممنونم عزیز دلم ، با دعای شما ان شاالله

فداتشم عزیزم ، خواست خدا بوده ، ان شاالله به زودی همه حاجت میگیریم ، منکه همش میگم خدایا هر وقت به ص ...

ايشالا ايشالا منكه فشارم پريده بالا از شانس چندوقته سردرد دارم نگو فشار بالاست مرده شور اين فشارو ببرن حالمو خراب كرده 

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2706